fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
SLOVENSKO

Belousovová: Lipšicovým sľubom do rúk Kollára dostali morálka, spravodlivosť a slušnosť po papuli

Anna Belousovová / Fotokoláž (via SITA)

Bývalá predsedníčka SNS Anna Belousovová si v statuse na Facebooku kladie otázku, ako môžu ľudia s morálnym profilom Daniela Lipšica a Borisa Kollára vrátiť ľuďom vieru v spravodlivosť. Pripomína, že Lipšic zabil človeka a Kollár má mafiánsku minulosť.

Na prašiaku s mafiánmi

„Dnes morálka, spravodlivosť a všetci slušní ľudia na Slovensku dostali riadnu po papuli.“ konštatuje Belousovová.

Podľa nej je predseda parlamentu Kollár stredoškolák, čo podvodom získal vysokoškolský titul. „Vyrastal na prašiaku s mnohými mafiánmi, rád sa chváli svojim amorálnym spôsobom života, no nerád sa pochváli svojou veksláckou minulosťou a spájaním jeho osoby s pašovaním heroínu a striebra,“ pokračuje Belousovová.

Blaha: Lipšic a Kollár, dvaja frajeri Zsuzsovej, si podali ruky v bielych rukavičkách

Politik a mafián v rukavičkách

Špeciálnym prokurátorom sa stal Lipšic, ktorý zrazil a zabil na priechode pre chodov človeka. „Politik vo výkone trestu ,odsúdený za zabitie človeka s podozrivo získanou advokátskou skúškou a bezpečnostnou previerkou. A títo dvaja idú vraj vrátiť dôveru v justíciu a spravodlivosť Komu ju idú vrátiť? No slušným občanom asi ťažko,“ zdôrazňuje.

Belousovová vyzýva, že ak niekedy bude Igor Matovič alebo „hocikto z tej ich partičky diletantov trepať o slušnosti, spravodlivosti a morálke“, aby si ľudia spomenuli na fotografiu z dnešného dňa. „Politik a mafiánsky kamoš si na nej podávajú ruky. Tá fotografia je symbol tejto vlády!“ vyhlásila.

Spory v koalícii: Poslanec Sme rodina Borguľa má problém podporiť predĺženie núdzového stavu

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info