fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
DENNÝ VÝBER SLOVENSKO

Mazurek: Treba prestať vyhadzovať stovky miliónov za testy a peniaze naliať do zdravotníctva. Ale to nie…

Milan Mazurek. Ilustračné foto - TASR

„Podporovať imunitu a propagovať zdravý životný štýl, ako aj profesionálne zabezpečiť zdravotnú starostlivosť a namiesto stoviek miliónov za testy, radšej naliať peniaze do zdravotníctva, tak to samozrejme neprichádza v úvahu…“ Citát Milan Mazurek, poslanec NR SR.

Reprofoto FB (@MilanMazurek.NRSR)

„Každodenná dávka karanténnych a pandemických hlúpostí od nášho ministra zdravotníctva.“ Píše Mazurek v začiatku svojho statusu na sociálnej sieti.

A vysvetľuje na drobné: „V skratke: – nevieme, či vakcína bude účinná na rôzne variácie koronavírusov, ktoré sa šíria,
– aj keď sa zaočkujete, nie je vám to nič platné, lebo musíte dodržiavať všetky opatrenia ako ostatní, – nevieme, aké dlhodobé negatívne účinky môžu vakcíny mať, to nevieme, ale otestujeme ich na vás.“

Podľa Milana Mazureka „sami vrcholní politici priznávajú, že s tým vírusom nevedia urobiť nič, lebo to nie je v ľudských silách. Podporovať imunitu a propagovať zdravý životný štýl, ako aj profesionálne zabezpečiť zdravotnú starostlivosť a namiesto stoviek miliónov za testy, radšej naliať peniaze do zdravotníctva, tak to samozrejme neprichádza v úvahu…“

„Všade však stále sledujem obrovské množstvo ľudí, ktorí sa boja. Boja sa o svoj život. Pokiaľ sa však neprestaneme báť a nezačneme žiť ako ľudia, nič sa nezmení.“ Konštatuje na sociálnej sieti Milan Mazurek.

Mazurek: Neschopní pajáci nemôžu viesť Slovensko v ťažkých časoch, je potrebné podporiť referendum o predčasných voľbách.

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info