fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
DENNÝ VÝBER SLOVENSKO

Šialenstvo: Ťažko skúšaný Dolný Kubín čaká šiesty testovací víkend

Primátor Dolného Kubína Ján Prílepok. Zdroj: FB Ján Prílepok - Primátor mesta Dolný Kubín.

Mesto Dolný Kubín čaká už šiesty testovací víkend na ochorenie Covid-19. Dolnokubínčania budú môcť využiť ktorékoľvek z piatich odberných miest zriadených mestom a sedem súkromných mobilných odberných miest, informuje TASR.

„V súvislosti s návratom detí do škôl sme v našom meste vytvorili štyri špeciálne odberné miesta. Vznikli pri našich základných školách. Slúžiť budú na otestovanie rodičov detí prvého až štvrtého ročníka, všetkých pedagogických a nepedagogických zamestnancov našich škôl. K týmto štyrom školám sú pričlenené aj materské školy, ktoré sa v okolí nachádzajú,“ uviedol primátor Dolného Kubína Ján Prílepok.

Starostka Karlovej Vsi Čahojová: Zrušili výnimku na nákupy pre ľudí bez negatívneho testu?

Primátor povedal, že testovacie miestnosti radnica otvára najmä v súvislosti s pondelkovým (8. 2.) návratom detí do škôl. „Rodičia detí, zamestnanci škôl, prípadne ďalšia verejnosť sa budú môcť otestovať v našich odberných miestach počas soboty (6. 2.), v nedeľu (7. 2.) bude testovanie možné ešte v dolnokubínskej nemocnici. Tá nám vyšla v ústrety a otvára jedno odberné miesto v čase od 8.00 do 18.00 h,“ dodal.

Primátor Bratislavy Vallo: Vláda nám dáva informácie na poslednú chvíľu! Opakuje sa to každý týždeň

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info