fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
SLOVENSKO

Pán Lipšic, môžete konať a dokázať, že platí „padni komu padni“, vyzýva Belousovová

Anna Belousovová / Fotokoláž (via TASR)

Predražené nákupy ochranných pomôcok samosprávami od štátu si všimla aj bývalá šéfka SNS Anna Belousovová, ktorá to nazvala v statuse na sociálnej sieti mega škandálom.

Ako prvé upozornili na predražené nákupy obce v nitrianskom okrese. Od štátu vraj nakupovali niektoré ochranné pomôcky predražené až stonásobne. Anna Belousovová tejto téme venovala status, ktorý zverejnila na sociálnej sieti.

Navonok hrajú divadielko pre sprostých, že im ide o záchranu životov

„Tak toto je skutočne mega škandál a zároveň odhalenie skutočného dôvodu, prečo majú Matovič a jeho kumpáni takú záľubu v celoplošnom testovaní,“ píše Belousovová. Poukazuje na to, aké sumy „lietali“ pri nákupe niektorých ochranných pomôcok.

Škandál: Štát nám predával stonásobne predražené pomôcky, tvrdia obce v okrese Nitra

„Rukavice – bežná cena 0,22 eur, koaličná cena – 5,61 až 12,24 eura! Overaly – bežná cena 6,54 eura, koaličná cena – 40 až 50 eur! No tak to je fakt sila,“ rozčuľuje sa Belousovová, podľa ktorej je práve toto atómovka na obrovské kšefty vyvolených z našich peňazí.

„A navonok budú hrať divadielka pre sprostých o tom, ako im ide o záchranu životov,“ dodáva bývalá predsedníčka národniarov, ktorá vyzýva nového špeciálneho prokurátora Lipšica: „Tu máte konkrétny podnet. Môžete konať a dokázať, že platí padni komu padni.“

Ak sa premiér bojí vziať zodpovednosť za ministrov, nech odíde z funkcie, vraví politológ Štefančík

 

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info