fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
SLOVENSKO

Šutaj Eštok Matovičovi: Taký neschopný premiér, ako ste vy, nebol žiadny váš predchodca

Poslanec NR SR Matúš Šutaj Eštok. Reprofoto FB (@Mtúš Šutaj Eštok)

Popularita premiéra Matoviča klesá zo dňa na deň a stále častejšie mu to pripomínajú aj opoziční politici. Poslanec Hlasu Matúš Šutaj Eštok vo videu na sociálnej sieti povedal, že je najhorším premiérom v histórii Slovenska.

Igor Matovič, vy ste ten najhorší premiér v histórii Slovenska, hovorí vo videu Šutaj Eštok. „Vám totiž nevadí, že ľudia umierajú a nemajú z čoho žiť. Hlavne, že vy máte peknú fotku a čo najviac lajkov. Vy sa určite zapíšete veľkými písmenami do našej histórie, ale ako ten najhorší premiér“ pokračuje poslanec Hlasu.

„Premiérov sme mali viacero a všetci mali svoje chyby, ale taký neschopný ako vy nebol žiaden z nich. Na vašich pleciach leží zodpovednosť za zbytočne mŕtvych ľudí, k čomu ste sa aj sám priznali,“ konštatuje Šutaj Eštok.

Premrhané miliardy, ožobráčení ľudia, permanentný chaos, šialené pokusy s celoplošným testovaním a upadajúca ekonomika, to všetko sú podľa poslanca Hlasu veci, za ktoré je Matovič osobne zodpovedný.

„A čo tu po vás zostane? No určite ste prvý slovenský premiér, ktorý si v kancelárii fotil ponožky, pravidelne sa rozplakal pred novinármi a francúzskemu prezidentovi rozprával, že ho doma strihala detskými nožničkami jeho dcéra. Po vás, pán Matovič, ostane len jedna veľká hanba a zbedačená krajina,“ dodáva Šutaj Eštok.

Matovič by sa mal za svoje výroky zodpovedať pred súdom, tvrdí poslanec Šutaj Eštok

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info