fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
SLOVENSKO

Primár Jozef Marec upozorňuje: Náš Ostrihaný má nový fetiš – mutáciu

MUDr. Jozef Marec. Foto facebook Jozef Marec
MUDr. Jozef Marec upozorňuje,  že predseda vlády Igor Matovič si našiel nový fetiš: britskú mutáciu koronavírusu. „Náš Ostrihaný má nový fetiš. Mutáciu. Kde je? percento pozitívnych z počtu vyšetrovaných sa trvale pohybuje už niekoľko mesiacov mierne nad 20% dokonca mierne klesá,“ napísal v statuse na FB.
Primár Detského oddelenia KNsP v Čadci konštatuje, že najhoršie percento pozitívnych z testovaných bolo v polovici januára – vyše 26% za deň a mutácia má byť pritom až o 60% nákazlivejšia. „Tak neviem, ktorú premiér myslí. Dodnes ich je popísaných vraj 18 000, cca. Osobne som nikde nenašiel génovú mapu novej mutácie a ktoré gény zmutovali. Neverím na žiadnu mutáciu,“ zdôraznil lekár poukazujúc na fakt, že nemecká kancelárka Merkelová oznámila, že pandémia v krajine ustupuje.
Marec odkazuje na biblickú povesť o silákovi Samsonovi, ktorého vierolomná milenka Dalila ostrihala, keď zistila,  že jeho sila sa ukrýva vo vlasoch. „Možno niekto zasa skrýva vo vlasoch niečo iné a keď o to príde…Nedozierna škoda pre Slovensko, “ uzatvára MUDr. Marec.

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info