fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
DENNÝ VÝBER SLOVENSKO

Jankovská sa pokúsila o samovraždu, potvrdil to jej advokát po návšteve v nemocnici

Advokát Peter Erdös včera ešte Moniku Jankovskú navštíviť v nemocnici nemohol, dnes už sa s ňou stretol. Po rozhovore s klientkou potvrdil, že bývalá štátny tajomníčka sa pokúsila vziať si život.

Bývalá štátna tajomníčka Monika Jankovská vzbudila v nedeľu záujem médií aj verejnosti tým, že užila väčšie množstvo liekov, po čom skončila v banskobystrickej nemocnici. Indície, že sa pokúsila o samovraždu sa napokon ukázali ako správne. Jej pokus skoncovať so životom potvrdil dnes aj jej advokát Peter Erdös, informuje portál hnonline.sk.

Jankovská mohla mať aj iný zámer ako pokojnejší spánok, tvrdí Kolíková

Hovorca rezortu spravodlivosti Peter Bubla doplnil, že obvinená bola na základe odporučenia ústavného lekára vyšetrená vo Fakultnej nemocnici v Banskej Bystrici a v pondelok ju previezli do Nemocnice pre obvinených a odsúdených v Trenčíne. Monika Jankovská mala podľa oficiálnych informácií užiť väčšie množstvo predpísaných liekov, antidepresív. V nedeľu strávila v nemocnici celú noc na infúziách, včera ju previezli do trenčianskej nemocnice pre obvinených a odsúdených. Po Milanovi Lučanskom je to už druhý tragický incident v ostro sledovanom prípade.

Harabin: Ako sa mohla Jankovská dostať k veľkému množstvu liekov?!

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info