fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
SLOVENSKO

Tomáš: odteraz už nie „mami, môžem ísť von?“ , ale „Igor, môžem ísť von?“

Erik Tomáš / Fotokoláž (via TASR)

Erik Tomáš reaguje na nové informácie ministra zdravotníctva Krajčího o tom, že vláda sa pohráva s myšlienkou priepustiek von po SMS – schválení. „Igor, môžem ísť von?“ nazval svoj príspevok na Facebooku poslanec NR SR.

„Mami, môžem ísť von? Toto je jedna z najčastejších detských otázok. Teraz sa každý z nás na Slovensku má pýtať: Igor, môžem ísť von?” píše Erik Tomáš. „Vládna partička totiž v rámci hochštaplerského vykrúcania krku hnusobe prišla s ďalším “geniálnym” návrhom. Ľudia by si po novom mali prostredníctvom SMS správ pýtať od príslušného vládneho orgánu povolenie na opustenie svojho obydlia,“ opisuje návrh riešenia ministra zdravotníctva.

Erik Tomáš: Matovič sa priznáva k zodpovednosti za tisícky mŕtvych, ale neodstúpi

„Minister Krajčí túto hlúposť zdôvodnil pretrvávajúcou zlou pandemickou situáciou. Ale, ale, aké to priznanie… Zjavne nepomohlo ani dvojnásobné nasadenie atómovej zbrane, ktorou malo byť plošné testovanie. A covid-automat je natoľko nepoužiteľný, žeby sa za neho nemuseli hanbiť ani Pat a Mat,“ myslí si poslanec za Hlas-SD.

Tomáš si myslí, že riešenia vlády sú riešeniami zúfalými. A myslí si, že vie, kto návrh vymyslel. „Aktuálny nápad s interaktívnou SMS hrou s občanmi len dokresľuje zúfalý obraz tejto vlády. Uhádnuť v koho hlave sa zrodil nemôže byť ťažké. Isté však je, že ten kto by určite nemal chodiť von z domu je Igor Matovič. Bude to bezpečné pre neho i pre spoločnosť,“ končí svoj status na sociálnej sieti Erik Tomáš.

„Úbožiak Matovič sa najprv ľuďom vysmial, a teraz ich dorazil respirátormi!“ hnevá sa Erik Tomáš

 

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info