fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR

Jiřina Bohdalová: Pravda o jej vzťahu so slovenským boháčom!

Jiřina Bohdalová. Foto: TASR

Šušká sa, že ak má Jiřina Bohdalová momentálne k nejakému mužovi blízko, je to slovenský podnikateľ a právnik Ľubomír Focko, píše portál Stars24. Aký ich vzťah vlastne je?

Jiřina Bohdalová má Flocka po svojom boku už zhruba desať rokov, ich prvé stretnutie sa však datuje už do roku 1994. Focko ju vtedy ešte nemal odvahu osloviť. Následne sa ale stretli v Dubaji, kde už sa o príležitosť pripraviť nenechal. „Bolo to zoznámenie, ktoré stálo naozaj za to. Mal som tú česť ju učiť jazdiť na vodnom skútri,“ zaspomínal podnikateľ podľa portálu Topky, pričom vraj vtedy slávnu Češku takmer utopil.

Jiřina Bohdalová: Jedinečné narodeninové prianie od milovanej dcéry!

Práve takéto neštandardné zoznámenie ich podľa jeho názoru zblížilo. „Od toho času sme si nablízku nielen na zájazdoch a ďalších akciách Amfory. Je mi cťou, že môžem byť kamarátom, spoločníkom, partnerom Jiřinky,“ konštatoval.

„Máme sa veľmi radi, sme spolu strašne radi, ale nehľadajte v tom nič iné. Ale ako žena sa mi páčila už odmalička, bol to ten typ usmievavej, energickej ženskej, aké sa mi páčia,“ dodal Focko.

Jiřina Bohdalová: Chcú ju dostať do domova dôchodcov!

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info