fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
DENNÝ VÝBER SLOVENSKO

MUDr. Marec: Vláda idiotov už po niekoľký raz znásilnia národ a zarobili na tom

Zdroj: Facebook Jozefa Marca

Známy bývalý primár z Čadce sa po ďalšom celoplošnom testovaní s novým názvom „skríning“ opäť prihlásil prostredníctvom Facebooku o slovo. O testovaní hovorí ako o znásilnení národa a netají sa ani názorom, že vláda na testovaní zarobila a prachy už majú na účte.

V prvom rade zhodnotil bývalý primár detského oddelenia výsledok testovania. „Tak ak som správne pochopil, pán priemer ohlásil percento pozitívnych záchytov pri akože celoplošnom testovaní na úrovni 0,77%. Zajedno samozrejme super. Za druhé – z jeho atómovej bomby proti koronavírusu je vianočná prskavka a úsilie, námaha, čas, obetavosť zneužitých dobrovoľníkov boli márne,“ hodnotí lekár.

Doktor Marec o testovaní: Zneužitie právomocí s nulovou hodnotou

„Vláda idiotov po koľký už raz- ZNÁSILNILA národ. To aj zlatokopi v Yukone aj v tých najjalovejších potokoch vyryžovali väčší úžitok. Idiotia profunda- teraz môžeš vyše 2 týždňov behať s jedným papierom akože si náš, teda negatívny, hoci sa môžeš za ten čas 5x nakaziť,“ konštatuje bývalý primár.

Za všetkým vidí ekonomický úžitok zúčastnených: „Ale ekonomika nepustí- je zarobené. A hymna vládnej koalície: Tak sa to už hlúpa Slovač naučte! Hlavné vec že prachy máme na účte!“ zabásnil si nakoniec známy lekár.

Doktor Marec: antigénové testy a navyše v mrazoch? – nezmyselný truc urazeného škôlkara!  

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info