fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
DENNÝ VÝBER NÁZORY

Premiér Igor Matovič sa hral na štátnika. Večer prehovoril k národu

Premiér Igor Matovič Foto: screenshot Facebook (Úrad vlády SR)

Zdá sa, že dnešné informácie o padajúcich preferenciách strany OĽaNO otriasli premiérom Igorom Matovičom. Možno aj tieto novinky sa podpísali pod rozhodnutie adresovať národu večerný prihovor.

Pán premiér sa hral v nedeľu večer na štátnika. Bol podozrivo a nezvyčajne milý, po dlhom čase nezvyšoval hlas, neobviňoval a nekarhal. Celkový dojem z príhovoru bol taký, že premiér sa snažil napodobňovať prezidentku Zuzanu Čaputovú. Predseda vlády sa „akože“ snažil byť pozitívny a „akože“ nalieval národu nádej. Technické prevedenie za 6… avšak umelecký dojem ledva za 3 body.

Blaha: Matovičova duševná choroba je nákazlivá, šíri sa po celej zemeguli

Igor Matovič si zobral na pomoc Milana Rastislava Štefánika, obraz ktorého sa vynímal za premiérovým chrbtom. Na úvod poďakoval národu, že sa opäť zúčastnil na projekte. Poprosil o zodpovednosť v ďalších dňoch, tým čo sú pozitívni vlial nádej a záverom pribalil aj čo-to z domácej kuchyne. Zaujímavosťou bolo, že premiér ako baba Vanga predpovedal presné číslo účastníkov testovania v ďalší utorok (2 700 000) a odhadol aj výsledné číslo pozitívne testovaných.

Divák sa však ťažko ubránil dojmu, že príhovor je výsledkom zúfalého premiéra a ešte zúfalejšieho marketingového tímu, ktorý už ani nestíha voľným okom sledovať padajúce preferencie.

Pellegrini: Nedôvera 60 percent je vysvedčením premiéra Matoviča

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info