fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
DENNÝ VÝBER SLOVENSKO

Belousovová: Matovič chce byť ako Gröhling? Naozaj vo všetkom?

Anna Belousovová / Fotokoláž (via TASR)

Anna Belousovová je známa svojimi statusmi na verejnej sieti. Ten najnovší premiér Igor Matovič rozdýcha len ťažko.

Slovensko by malo mať podľa premiéra Igora Matoviča za sebou už päť dní celoslovenského skríningu. Pravda je taká, že pre rozličné problémy v mnohých mestách a obciach sa celá akcia rozbieha prakticky len teraz, upozornila v statuse na sociálnej sieti bývalá predsedníčka SNS Anna Belousovová.

Premiér jej leží v žalúdku už poriadne dlho, a tak si nevynechá žiadnu príležitosť, keď mu môže niečo vykričať. Tentokrát je to nielen Matovičovo ďalšie celoplošné testovanie, ale aj plagiát diplomovej práce.

„Vynálezca atómovej zbrane proti korone a zrejme budúci nositeľ Nobelovej ceny za epidemiológiu, virilógiu a aspoň desiatich ďalších vied sa odmietol vzdať svojho podvodne získaného vysokoškolského diplomu s odôvodnením, že bude robiť to, čo minister školstva Gröhling,“ začína svoj krátky príspevok na sociálnej sieti Belousovová.

„No fajn! Dopredu upozorňujem, že ľubovoľná orientácia každého človeka je jeho súkromná vec. Ale spomínané vyjadrenie Matoviča ma viedlo k nasledujúcej úvahe: Matovič chce byť ako Gröhling. Predpokladám teda, že aj premiér onedlho zverejní na sociálnej sieti podobné foto,“ končí Belousovová status, ku ktorému priložila fotku ministra školstva Gröhlinga v tesnom objatí s mladším mužom.

Anna Belousovová: Matovič je arogantné hovädo a zbohatlík

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info