fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
DENNÝ VÝBER SLOVENSKO

Matovičova sestra to vláde zas natrela: Môžete to nazvať skríning, vždy to bude len nátlaková akcia

Zuzana Belicová a Igor Matovič / Fotokoláž (via TASR, Facebook - self)

Zuzana Belicová si servítky pred ústa nedáva. Nátlaková akcia, hoci nazvaná odborne skríning, bude vždy len nátlakovou akciou. Ľudia manipulácie vycítia, napísala na facebooku. 

Ak sa, podľa nej, nátlaková akcia, ktorú keď ľudia neabsolvujú, tak znova nebudú môcť ísť do práce zarábať na chleba či do prírody, nazve skríning, len aby to znelo odborne a teda prijateľnejšie, vždy to bude len nátlaková akcia.

Baránek: Matovič vytvoril magický kruh zla, z ktorého sa nedá vystúpiť

„Povedané na rovinu a po slovensky, aby rozumeli všetci: Keď zabalíme hovie*ko do staniolu a bude sa tváriť ako salonka, vždy to bude len hovie*ko. Presne tak, keď sa lekvár na poličke tvári ako torta, vždy bude z neho len lekvár. Takto ste nás to učili na protestoch vy, politici naši …. o tej torte. My zas vieme to o salónke,“ píše Belicová.

No výsledok je vraj rovnaký. „Akokoľvek inak pomenujete akciu, po ktorej neabsolvovaní nasledujú pre ľudí sankcie, vždy to bude len nátlaková akcia. Skríning aj v medicíne je založený na dobrovoľnosti. Ak nie, je to povinnosť. Pomenovávajte veci na rovinu. Ľudia manipulácie vycítia vždy,“ uzavrela.

Neférové a nečestné! Také sú podľa odborníkov kroky vlády, ktorých už majú plné zuby

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info