fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR

Dalibor Janda vo vážnom stave v nemocnici: Zradilo ho srdce!

Dalibor Janda / Facebook (Centrum kultury města Písek)

Je to vážne! Dalibor Janda (67) musel byť prevezený do pražskej Fakultnej nemocnice, kde leží na koronárnej jednotke. Interpreta hitov Hurikán, Kde si? alebo Žiť ako kaskadér podľa všetkého zradilo srdce, píše portál Blesk.

Spevákovi sa v nedeľu popoludní priťažilo natoľko, že mu rodina zavolala sanitku. „Muž, 67 rokov, mal problémy interného rázu, bol prevezený do vinohradskej nemocnice,“ uviedla pre Blesk hovorkyňa pražskej záchranky Jana Poštová.

Daliborova dcéra, speváčka Jiřina (32), len ťažko hľadala slová. „Otecko leží vo vážnom stave v nemocnici. Žiadne ďalšie podrobnosti zatiaľ nebudeme oznamovať, zverila Blesku Jiřina, ktorá sa počas telefonátu rozplakala. „Čakáme na lekárske konzultácie. Fanúšikom ďakujeme za myšlienky na Dalibora,“ dodala s tým, že sa nejedná o koronavírus. „S otcom som pred chvíľou komunikovala, z poverčivosti k tomu nič nepoviem, len to, že sa o neho naozaj bojím,“ dodala.

Dalibor Janda naložil kolegom i verejnosti!

Naposledy, keď sa Janda objavil na verejnosti v septembri minulého roka, aby oslávil 40 rokov na scéne, zdal sa viditeľne vychudnutý. Podľa informácií Blesku spevák leží na koronárnej jednotke na kardiologickej klinike, kam ho dostali problémy so srdcom.

Dalibor Janda mal v minulosti vždy len menšie zdravotné problémy. Išlo väčšinou o chrípky alebo zápaly dýchacích ciest. Po samovražde syna Dalibora (†21), ktorý v roku 2003 ukončil svoj život skokom z mosta, mal istú dobu psychické ťažkosti, ktoré miernil predpísanými liekmi.

Jaro Slávik sa obul do ministerky kultúry: Ste mimoriadne hlúpa!

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info