fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
DENNÝ VÝBER SLOVENSKO

Mladý Kaliňák: Mikulec je totalitný minister vnútra

Erik Kaliňák a Ľuboš Blaha / Fotokoláž / Facebook (self)

Poslanec Smeru Erik Kaliňák sa na sociálnej sieti zastal vyhodených pedagógov policajnej akadémia Eduarda Chmelára a Ľuboša Blahu. Svoj príspevok nazval Mikulcova totalita.

„Pán docent Chmelár bol vždy silným kritikom aj Smeru a našich vlád, ale nikdy by nám nepadlo správať sa tak podlo a nízko, aby sme kvôli politickým názorom vyhadzovali ľudí z práce. Súčasná vláda a špeciálne minister vnútra R. Mikulec sa neštítia konaniu, ktorého sme boli naposledy svedkami za čias hlbokej totality. A argumentácia, že znižujú počty je trápna, keď si R. Mikulec dokázal za posledné mesiace prijať desiatky kamošov a iných darmožráčov na ministerstvo. Veľká hanba Mikulcovi!“ napísal mladý opozičný poslanec.

Podľa jeho slov súčasná vláda má plné ústa rôznych klišé, ako bude iná, lepšia a keď sa im nedarí, tak dôvodom sú Smer a Robert Fico. „Treba však pozerať na konkrétne kroky, ktoré každý deň odhaľujú úbohosť a malosť súčasnej vlády. Tieto slová naposledy použil Robert Kaliňák, keď komentoval príkaz R. Mikulca policajtom, ktorí museli legitimovať všetkých účastníkov pohrebu gen. M. Lučanského v Štrbe (aby im mohli hromadne následne poslať pokuty). Rovnaké slová mi napadli, keď som sa dočítal, že z Akadémie Policajného zboru vyhodili z učiteľských pozícií Eduarda Chmelára a Ľuboša Blahu,“ uviedol Kaliňák.

 

Politická čistka tu a teraz : Chmelára a Blahu vyhodili z policajnej akadémie

 

 

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info