fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
DENNÝ VÝBER SLOVENSKO

Belousovová o Kolíkovej v zábavnej relácii RTVS: Toto už nie je Pumpa, ale Žumpa!

FOTO: TASR
„Toto už nie je Pumpa, ale Žumpa,“  okomentovala Anna Belousovová účasť  ministerky spravodlivosti v komediálnom seriáli RTVS Pumpa, v ktorom vyjadrovala k prípadu úmrtia policajného exprezidenta Lučanského.
„Slovník 4. cenovej skupiny. Hlúpo až primitívne nahrávajú vládnej koalícii. A vrcholom bolo to slaboduché urážanie nebohého generála Lučanského nielen zo strany hercov , ale aj samotnej ministerky Kolíkovej,“ napísala bývalá politička na sociálnej sieti.
Kolíková sa objavila v sobotnej premiére sa v sitkomu Pumpa, ktorý podľa RTVS „reaguje na aktuálne udalosti predošlého týždňa cez trojicu svojských postáv stretávajúcich sa na benzínovej pumpe.“ „Tak tým už musí riadne tiecť do topánok , keď sa uchyľujú k takýmto primitívnym agitkám, za ktoré by sa v minulosti hanbili aj komunisti a dnes aj severokórejský Kim, “ ohodnotila Belousovová vystúpenie ministerky.

„Príde mi, že autor scenára je asi Matovič. A za toto platíme mesačne skoro 5 eúr! Normálne som sa musela hanbiť, keď som to pozerala zo záznamu. No fuj!“ zhodnotila Belousovová umelecký počin ministerky spravodlivosti

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info