fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
DENNÝ VÝBER SLOVENSKO

Marček: „Pýtam sa tejto diletantskej vlády na čele s psychopatom… dokedy nám budete odopierať naše práva?“

Peter Marček
Peter Marček

Bývalý poslanec, Peter Marček, kladie po rozhodnutí vlády o ďalšom celoplošnom testovaní niekoľko otázok. „Nezdá sa vám, že nám zobrali všetky práva, právo na voľný pohyb, právo na prácu, právo na vzdelanie pre naše deti, právo na bezplatnú zdravotnú starostlivosť, právo zhromažďovania sa? …dokedy im to dovolíme!?“ pýta sa na Facebooku.

Líder strany Hlas ľudu sa pýta. „…Aké opatrenia a nariadenia prijíma táto diletantsko fašistická vláda napriek tomu, že sú týmito nariadeniami a príkazmi, núdzovým stavom a lockdownom vlastne porušované ústavné a ľudské práva na Slovensku? Nezdá sa vám, že nám zobrali všetky práva, právo na voľný pohyb, právo na prácu, právo na vzdelanie pre naše deti, právo na bezplatnú zdravotnú starostlivosť, právo zhromažďovania sa….?! Nezdá sa vám, že tu platia dva právne systémy, pre vyvolených a pre ostatných?“

Chcel protestovať. Petra Marčeka spred parlamentu odviedla polícia

Peter Marček nie je spokojný ani s ostatným, čo sa na Slovensku za vlády Igora Matoviča deje. „Nezdá sa vám, že začínajú politické procesy, dokonca podozrenie z vraždy politického oponenta, obmedzovanie slobody pohybu a právo na názor?! Pýtam sa verejne tejto diletantskej vlády SR, na čele so psychopatom premiérom, do kedy nám budú odopierať naše práva? A zároveň sa pýtam občanov nášho tvrdo skúšaného Slovenska, do kedy im to dovolíme? Odborári, živnostníci, robotníci, roľníci, dôchodcovia, študenti, štátny zamestnanci….atď!“ rozohnil sa bývalý poslanec.

Na záver pripojil svoje vlastné hodnotenie toho, čo vníma okolo seba: Slovensko krváca, dôchodcovia a pacienti zomierajú, lebo sa odkladajú operácie a dôležité vyšetrenia, krachujú živnostníci, malí a strední podnikatelia, deti a študenti sa nevzdelávajú v školách, veriaci sa nemôžu zúčastňovať omší a pracujúci – živitelia rodín prichádzajú o prácu,“ upozorňuje. „Do kedy im to dovolíme?!“ pýta sa nahnevane na záver.

SNS a Peter Marček ohlásili „Novoročnú dohodu za lepšie Slovensko“

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info