fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR

Kollárova misska musí podstúpiť komplikovaný chirurgický zákrok!

Miroslava Fabušová / Instagram (@mirkafabus)

Z októbrovej autonehody sa Boris Kollár a Mirka Fabušová zotavujú dodnes. Rovnako ako predseda národnej rady musí podstúpiť chirurgický zákrok aj bývala Miss Universe, ktorá stále trpí obrovskými bolesťami a navyše jej musia s každodennými činnosťami vrátane základnej hygieny pomáhať iní. 

Sexicu Fabušovú čaká podľa informácií portálu Expres chirurgická operácia, pri ktorej jej majú odobrať štep z panvovej kosti. „Čaká ma operácia krčných stavcov, majú mi odobrať štep z panvovej kosti a dať ho do krku. Priznám sa, veľmi tomu nerozumiem, a ani nechcem, pretože sa veľmi bojím. Ale vlastný materiál, teda tá moja kosť, sa vraj prijme lepšie ako náhradné diely,” priznáva svoj strach Fabušová, ktorá stále trpí obrovskými bolesťami.

Kollárovej sexici z limuzíny sa lepí smola na päty, ale cíti sa pekná

„Sú to ukrutné bolesti, veľa času trávim v spálni v tichu a tme. Či to bude po operácii lepšie, ťažko povedať. Držím sa a verím, že aj ten modeling, maľovanie obrazov a moje obľúbené pečenie ešte zvládnem,” uviedla bývalá misska pre Expres.cz. My jej držíme palce a dúfame, že sa čo najskôr zotaví a vráti do normálneho života.

Fabušová s novým tetovaním pre Kollára: Sama nezvláda ani základnú hygienu, je odkázaná na iných

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info