fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
DENNÝ VÝBER SLOVENSKO

Podľa Blahu sú Sulík s Matovičom sociopatické decká, ktoré berú ľuďom budúcnosť

Fotokoláž / Redakcia (via TASR)

Ľuboš Blaha tentoraz na svojom facebooku písal o Sulíkovom rozhovore, v ktorom vicepremiér otvorene hovorí o fungovaní koalície a vzájomných vzťahoch. „Vy dve sociopatické rozmaznané decká, už sa konečne spamätajte! Kvôli vašim hádkam ničíte životy ľuďom, ktorí majú rodiny a deti,“ napísal Blaha. 

Blaha hovorí, že s otvorenými ústami dočítal nový rozhovor s Richardom Sulíkom. Matovič je podľa Sulíka extrémne vzťahovačný a extrémne pomstychtivý. Ale extrémne. „Inými slovami, Sulík o Matovičovi hovorí, že je charakterová zrúda s vážnou poruchou osobnosti, ktorá prakticky vylučuje prácu v kolektíve. Ako môže tolerovať psychopata na čele krajiny?“ pýta sa poslanec SMER-SD.

Sulík vraj v rozhovore uviedol, že hlavný hygienik Mikas v skutočnosti o ničom nerozhoduje, pretože sa bojí, že ho jeho nadriadený minister zdravotníctva Krajčí, odvolá – a tak rozhoduje o všetkom Matovič. Sulík to vraj  potvrdil na plné ústa.

Hlina: Sulík má pravdu, Matovič je pomstychtivý, zákerný človek. Viem o tom svoje

„Čiže Matovič sa skrýva za odborníkov a hygienikov iba preto, lebo je zbabelý priznať, že za všetko môže on sám. Vládne ako diktátor. Sulík to prezradil. Vianočné opatrenia sú podľa Sulíka z pandemického hľadiska nedostatočné a Matovič ich prijal takéto slabé iba preto, lebo sa bojí o preferencie. Čiže Matovič je kvôli preferenciám ochotný obetovať ľudí a s pokojným svedomím „nechá umrieť naše babky“, aby som použil jeho slová. Ale hlavne že po všetkých naokolo vrieska, že majú ísť kopať hroby. Ako by Matovič nazval človeka, ktorý kvôli preferenciám obetuje ľudské životy? Žeby vrah?“

Podľa Sulíka sú vraj opatrenia celkovo chaotické a nepredvídateľné. Ale vraj s tým musíme žiť a Sulík sa nehodlá hádzať o zem. Dôležité je, že vylobuje niečo pre veľkých biznismenov. „Pri všetkej úcte – Sulík na vlastné oči vidí, že sa kvôli mizernému manažmentu rozpadá štát na cucky, ale kvôli podnikateľskému kilečku pri tom asistuje. Štipnite ma, to sa mi určite len sníva,“ prosí Blaha v statuse.

Matovič klamal, že za spackaný nákup rýchlotestov môže Sulík. Matovič totiž vraj klame bežne, resp. tvrdí veci, aj keď vie o tom, že v skutočnosti je to inak. „Toto tvrdí Sulík. Na plné ústa. Áno, vidíme to všetci – ale že to takto na rovinu prizná vicepremiér, to je milé.“

Pellegrini pochybuje o Matovičovej mentálnej výbave

Boris Kollár si, podľa Blahu, zrejme vyloboval otvorenie lyžiarskych stredísk a otvorenie kostolov je výsledkom lobingu cirkvi. Čo sa týka reštaurácií, Sulík otvorene hovorí o ich likvidácii vládnymi opatreniami.

„Čiže táto vláda funguje ako mafia, v ktorej si treba u krstného otca vylobovať svoj biznis, inak nič nebude. Tak to si teda gratulujme. Ak takto funguje štát, čochvíľa zbankrotujú všetci okrem Borisa. Reštaurácie a školy sú obeťou koaličného sporu – Matovič keď vidí, že Sulík kope za reštaurácie a Grohling za školy, tak to just nespraví. Toto sú slová Sulíka. Ja len, že ľudia, čo vlastnia reštaurácie, idú páchať samovraždy a deti oberáme o budúcnosť – a ono to je všetko len preto, že premiér trucuje a mstí sa Sulíkovi. Mne sa z toho krúti hlava,“ hovorí Blaha.

Sulík vraj ráta s tým, že ho Matovič onedlho vyšmarí z vlády a má už pripravený plán.  Ľuboš Blaha to zhodnotil slovami, že aj keby bola vláda stabilná a správala sa racionálne, pandémia by sa zvládala ťažko. V tomto stave je to proste nemožné. A trpí tým celé Slovensko.

„Po rozhovore so Sulíkom sa sám seba pýtam, čo je horšie. Byť psychopat ako Matovič a kvôli svojej mentálnej poruche nevedieť, ako ubližujem Slovensku. Alebo byť Mr. Kalkul ako Sulík a racionálne si uvedomovať, že nás všetkých ženú do záhuby – no nič s tým nerobiť. Lebo Sulík myslí iba na seba. Vy dve sociopatické rozmaznané decká, už sa konečne spamätajte! Kvôli vašim hádkam ničíte životy ľuďom, ktorí majú rodiny a deti. Státisícom ľudí beriete dôstojnosť a budúcnosť.“

Ekonómovia hodnotili ministrov: Matovič najväčším sklamaním vlastnej vlády!

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info