HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR ŠPORT

Mike Tyson odhalil svetu, ako podvádzal pri dopingových testoch

Mike Tyson / Facebook (Atlet.az)

Svet už vie, prečo legendárny Mike Tyson išiel do každého ringu s umelým „dildom“. To všetko preto, aby sa nenechal chytiť pri dopingu. 56-ročný boxer vo svojom podcaste Hotboxin prezradil, ako podvádzal dopingové kontroly tým, že chodil do ringu s umelým penisom. 

Ako píše portál VipShow, svetoznámy boxer už predtým v tlači komentoval, prečo chodil na súťaže s umelým penisom, ale teraz je plný detailov. Tento týždeň vydal epizódu svojho podcastu Hotboxin, v ktorej podrobne a s veľkým citom hovoril o svojom najlepšom období v boxerskej kariére.

Brazílsky MMA zápasník Silva: Chcel som sa zabiť, teraz umlátim Vémolu v druhom kole!

V minulom roku Tyson povedal, že išiel do ringu s umelým penisom, a keď močil, povedal, že sa hanbí. Audítori nevideli, že má v trenkách umelý penis farby svojej kože. Dildo bolo zvyčajne naplnené močom jeho syna.

Teraz sa Tyson priznal, že tiež prekabátil dopingovú kontrolu močom svojej manželky. „Raz som nalial moč dieťaťa do fľaštičiek, ale raz som použil aj manželkin.“ Potom mi povedala: „Zlato, dúfajme, že nezistíš, že si tehotný alebo také niečo.“ Povedal som jej, že to už nebudeme robiť, že použijeme moč dieťaťa. Strašne som sa bál, že výsledok odhalí tehotenstvo.“

Ja sám by som Messiho na lavičke nenechal? On to chcel, priznal tréner Barcelony

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info