HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR

Kolega o Krausovi bez servítky: Dostal som nakladačku v priamom prenose!

Facebook (Jan Kraus) (Honza Dědek) / Fotokoláž (Redakcia HD)

Moderátor Honza Dědek (48) si pozval do talk show kolegu Jana Krausa (67). Po absolvovaní „rozhovoru-nerozhovoru“ by si dnes však radšej zopakoval skúšku z dospelosti, ako si Krausa pozvať do štúdia znova, píše portál Aha!.

„Mal som ho hneď asi v piatom dieli. Poviem to takto, maturita nie je vec, na ktorú by som rád spomínal, ale radšej by som si zopakoval maturitu ako Jana Krausa vo svojej talk show. Je veľký profesionál a ten rozhovor vlastne riadil on a nie ja. Ako keď sa niekto volá Pepa Motyčka a hrá za ŠK Kotěhůlky a zrazu dostane šancu zahrať si s Messim. Dostane nakladačku,“ priznal moderátor talk show 7 pádov Honzu Dědka. Napriek tomu na skúsenejšieho kolegu nezanevrel. Naopak!

Jan Kraus to za epizódu s bývalým ministrom zdravotníctva pekne schytal!

„Inšpiroval som sa u Jana Krausa. Vždy som bol jeho veľký fanúšik už od čias Uvoľnite sa, prosím niekedy pred dvanástimi rokmi. V tom čase som už asi dvadsať rokov robil rozhovory a vadilo mi, že som nevedel, či to niekto číta, nemal som okamžitú reakciu a spätnú väzbu. A tak som si povedal, že táto divadelná forma by mohla byť zaujímavá, pretože hneď uvidím, či to ľudí baví,“ odhaľuje svoje motívy Honza Dědek.

Brazílsky MMA zápasník Silva: Chcel som sa zabiť, teraz umlátim Vémolu v druhom kole!

 

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info