fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR

Rozvedený Kramár sa už oklepal! Kto je jeho nová priateľka?

Maroš Kramár / Facebook (Maroš Kramár)

Manželstvo tomuto charizmatickému hercovi stroskotalo. Samota ho ale dlho netrápila. Je to už rok, čo sa Maroš Kramár (61) v spoločnosti objavuje so svojou súčasnou partnerkou, informuje portál Aha!.

Teraz už bývalí manželia si prechádzali krízou už v roku 2017. V tú dobu však žiadosť o rozvod stiahli a vyzeralo to, že krízu nadobro zažehnali. Dva roky na to problémy znova nastali a tentoraz to neskončilo len žiadosťou, ale samotným rozvodom. Ten mal údajne trvať len dvadsať minút. Takto zakončil Maroš Kramár svoje manželstvo, ktoré trvalo 25 rokov.

Maroš Kramár ukázal svetu svojho otca: Toto je neuveriteľné!

„S manželkou sme sa po dlhých rozhovoroch dohodli a dostal som k šesťdesiatke slobodu,“ zveril sa herec a moderátor Novému Času. Zo vzťahu má herec tri deti.

Netrvalo dlho a Kramár mal po svojom boku novú partnerku. Nešlo však o úplne neznámu tvár. „Ide o manažérku Marošovho divadla Vo veži, je to jeho pravá ruka. Poznajú sa už dlho, v pracovných veciach mu veľmi pomáha a má na starosti aj priebeh všetkých predstavení,“ prezradil zdroj z Kramárovho okolia. Dnes by teda spolu mali byť už cez rok.

Eva Holubová musí kvôli dedičnej chorobe schudnúť. „Vyzerám ako debna, kysnem,“ sťažuje sa

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info