HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR

Maroš Kramár už pre neho nemá miesto: Musel predať milovanú vec!

Maroš Kramár / Facebook (Maros Kramar)

Herci to momentálne nemajú jednoduché, pretože nemôžu vykonávať svoju profesiu, a tak je každý privýrobok dobrý. Rád si prilepšil aj Maroš Kramár, ktorý sa rozhodol predať jednu milovanú vec, informuje portál Stras24.

Nedávno sme sa mohli presvedčiť o tom, ako môže vzrásť hodnota automobilu, ak za jeho volantom v minulosti pravidelne sedávala známa osobnosť. Pred niekoľkými dňami sa v Česku predal Mercedes, ktorý mal vo vlastníctve Karel Gott (†80).

Teraz evidujeme podobný prípad aj u nás na Slovensku. Podľa informácií Nového Času sa totiž zbavil jedného zo svojich milovaných áut Maroš Kramár. Dôvody transakcie vysvetlil v inzeráte.

„Pre nedostatok priestoru v garáži ponúkam na predaj dvojmiestny kabriolet fialovej metalízy,“ uviedol známy herec s tým, že za vozidlo značky Roadster MGF by rád inkasoval 3990 eur.

Komu ho Kramár odporúča? „Pre všetkých milovníkov jazdy s otvorenou strechou a pre fanúšikov praktického parkovania a dobrodružných ciest, ktorí zároveň milujú vietor vo vlasoch,“ konštatoval.

Smutná správa: Zomrela čarodejnica z Arabely Jana Andresíková (†79)

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info