HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR

Nešťastná Helena Vondráčková: O čo všetko prišla?

Helena Vondráčková / Facebook (Helena Vondráčková)

Helena Vondráčková prišla v posledných dňoch nielen o prácu. Speváčka stratila tiež možnosť komunikovať s časťou svojich fanúšikov! Jasne však dala najavo, že to tak nemieni nechať, píše portál Stras24.

Speváčka Helena Vondráčková prežíva v poslednej dobe náročné chvíle. Kvôli vládnym nariadením musel jej manažment presunúť naplánované októbrové koncerty. Okrem práce navyše prišla aj o jeden zo svojich profilov na sociálnych sieťach.

„Moji verní fanúšikovia, s poľutovaním vám musím oznámiť, že som po nejaký čas nedostupná na sieti Instagram. Z doteraz nevysvetlených dôvodov bol z tejto siete odstránený môj oficiálny profil,“ oznámila speváčka na svojom facebooku.

Helena Vondráčková na dovolenke: To je ale úlovok! (FOTO)

Vondráčková ale dala jasne najavo, že to nemieni nechať len tak! „So svojím tímom robím všetko preto, aby došlo čo najskôr k náprave a k opätovnému sprevádzkovaniu môjho instagramového profilu,“ dodala speváčka, ktorá teraz na komunikáciu s fanúšikmi využíva iba Facebook, YouTube a webové stránky.

Jej manžel a manažér Martin Michal navyše kvôli obmedzeniam dopadajúcim na kultúru ostro kritizuje vládu. „Ak vláda pripravuje kompenzácie v kultúre, je to fajn. Pokiaľ ich pripravuje vo výške 70%, už to tak fajn nie je. Prijatým opatreniam od pondelka vcelku rozumiem a chápem ich. Avšak týždeň pred tým zakázali spev, čomu nerozumiem a smejú sa nám všetci. Jeden spevák a zboristky nie je zbor Alexandrovcov. To isté platí pri futbale, hokeji a podobne,“ píše na facebooku producent.

Karel Gott miloval humor: Aké boli jeho najobľúbenejšie vtipy?

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info