fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR

Desivé narodeniny Sklovskej: Únos a smrť!

Sisa Sklovská / Facebook (Rob Piroska)

Asi nečakala, že sa toto stane práve v čase, keď oslávi 55. narodeniny. Namiesto radostných dní totiž čakali Sisu Sklovskú chvíle plné smútku. Jej veľké výročie zatienila smrť. Potom však nasledoval únos, ktorý situáciu zmenil, píše portál Aha!.

Pár dní pred oslávením 55. narodenín sa musela Sisa Sklovská rozlúčil s milovanou mačkou Leňou. Tá odišla do neba po sedemnástich rokoch. Hoci sa teda dožila požehnaného veku, Sisa má aj tak zlomené srdce. „Moja milovaná Leňa ma sprevádzala sedemnástimi rokmi môjho života. Bude navždy v mojom srdci,“ zverila sa pre web pluska.sk speváčka.

Sisa Sklovská v slzách: Ukázala hrob, ktorý má na záhrade! (FOTO)

Aby doma nesmútila, vymysleli jej študenti z Akadémie múzických umení plán plný prekvapení – Únos!

„Jedno prekvapenie už mám za sebou. Išla som učiť na Akadémii múzických umení do Banskej Bystrice, a keď som doučila, ma moji žiaci uniesli. Nič mi nepovedali, ani to, kam ideme. Takže sa nachádzam v Bystrici, v krásnej chalúpke. A tu mi urobili oslavu. Posadili ma do auta, nemohla som sa na nič pýtať a odišli sme preč. Teraz sme tu všetci spolu. Prichystali mi aj tortu. Naozaj ma krásne prekvapili,“ prezradila Sisa s tým, že títo študenti na jej narodeniny ešte nikdy nezabudli.

Na Sklovskú vraj ešte čaká oslava s manželom. Na tej určite dostane nejaký krásny darček!

Prečo Adela Banášová v detstve trpela?!

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info