fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR

Paničky zo Sussexu? Meghan a Harry vraj plánujú vlastnú reality show!

Meghan & Harry / Twitter (@montegiani)

Pred pár dňami obletela nielen kráľovský svet správa o plánovanej reality show zo života vojvodov zo Sussexu. Tá by mala byť súčasťou lukratívnej zmluvy s Netflixom, pre ktorý budú Meghan (39) a Harry (36) natáčať „pozitívne“ relácie. Ako sa dalo čakať, okamžite ich zmietla obrovská vlna kritiky, píše portál Blesk.

Vojvodovia zo Sussexu mali po odchode z kráľovskej rodiny veľké plány. Predovšetkým nadobudnúť vysnívané súkromie, začať nový život a finančne sa osamostatniť. K tomu im viac než štedro pomohla spolupráca so streamovacim gigantom, ktorý ich výmenou za programy pre rodičov a deti obohatí o 150 miliónov dolárov.

Tajomná zmluva sa stala témou číslo jeden aj v Buckinghamskom paláci. Kráľovná Alžbeta II. (94) sa totiž chcela uistiť, že spolupráca nijako nepoškodí jej značku.

Dráma Alžbety II: Kráľovná prišla o svoj zámorský majetok!

Podľa niektorých zahraničných zdrojov plánujú Meghan s Harrym pod záštitou svojho nového zamestnávateľa vytvoriť reality show, ktorá by sa točila okolo ich slobodného, nikým neobmedzeného života v Kalifornii. Okrem iného by sa v relácii mali objaviť aj zábery z posledných dní v kráľovskej rodine.

Zo všetkých kútov sveta, predovšetkým Harryho rodnej Británie, sa takmer okamžite zdvihla vlna nevôle a jej ozvena sa dostala až k manželskému páru. Tí krátko nato skrze svojho hovorcu informácie stručne dementovali: „Vojvoda a vojvodkyňa sa nebudú zúčastňovať žiadnej reality show.“

Hovorca Netflixu dodatočne uviedol, že dvojica teraz pracuje na niekoľkých projektoch, ako je napríklad dokument o prírode alebo animovaný seriál oslavujúce ženy, bližšie informácie však neposkytol a rovnako tak nevyvrátil zvesti o možnej reality show. Ak by sa Sussexovia predsa len rozhodli nasťahovať k sebe štáb s kamerami, návrat do kráľovských radov by im bol už navždy zakázaný.

Infúzia s krvou Michaela Jacksona ide do dražby: Biológ prezradil, či je z nej možné vytvoriť klon

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info