fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR

Elon Musk, ako ho nepoznáte: Než si nastrelil vlasy, bol z neho plešatý študentík

Elon Musk / Twitter (@spreadtofu)

Radí sa nielen medzi tých najbohatších, ale zároveň aj najcharizmatickejších biznismenov sveta. Hoci už má na konte pár aférok a kontroverzií. Vedeli ste však, že Elon Musk predtým ani zďaleka nepripomínal frajera v obleku a s vlasmi nagelovanými zľahka dozadu?

Naopak, populárny vizionár a inžinier bol študent, ktorý by dokonale zapadol do sitkomu typu Teória veľkého tresku. A ešte by aj v ňom bol pravdepodobne za exota, píše portál Expres.

Dôvodom bola najmä začínajúca plešina. Vlasy začal Musk strácať v deväťdesiatych rokoch, teda v čase, kedy vymyslel platobný systém PayPal. Práve ten ho vyšvihol do sveta naozajstných boháčov. Ešte prvé rozhovory dával Musk ako plešatý inžinier. Žiaril vtedy šťastím a pôsobil veľmi úsmevne.

Elon Musk si zahral vo filme Iron Man! (VIDEO)

Čo sa teda stalo, že dnes šéf Tesly pôsobí ako švihák s perfektne strihanými a dozadu nagelovanými hustými vlasmi? Prvé veľké peniaze totiž investoval do ich transplantácie!

Skutočne, Elon Musk si nechal háro, ľudovo povedané, nastreliť. Nie je to jednoduchá operácia, lenže keď máte dosť peňazí, ide takmer všetko. A pretože bol Musk v starostlivosti tých najlepších chirurgov, nie je dnes vôbec poznať, že jeho vlasy nie sú tak úplne od prírody.

Konečne sa niekto zastal aj Meghan: Tento človek jej bol v kráľovskom paláci ako druhým otcom!

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info