HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR ZAHRANIČIE

Vémolova ex sa na údajnej nevere skvele baví! Po tom, ako ju Lela označila „k**vou“, naberá sily na ďalšie nezbednosti!

Karlos Vemola & Denise Ayverdi Zdroj: Facebook (MMA Fanatyk) (Denise Ayverdi) / Fotokoláž: Redakcia HD

Každá reklama je dobrá! Týmto heslom sa zrejme riadi sexi modelka Denise Ayverdi, známa ako expriateľka Karlosa Vémolu, ktorá bola označená Lelou Ceterovou ako jedna z dvoch „k**iev“, a na celej kauze sa evidentne skvele baví, píše portál Expres.

Po tom, ako si údajne s MMA zápasníkom a ešte ďalšou spoločníčkou Adelou užívala nielen krásne počasie v Saint-Tropez, si plnými dúškami vychutnáva svojich päť minút slávy. Najprv nadšene zdieľala články, ktoré vyšli v československých médiách. Teraz keď už kauza s údajnou neverou pomaly, ale iste utícha, na sociálnej sieti Denise uviedla, že je „troublemaker“ a hromadí sily na ďalšie huncútstvo! Čo od nej môžeme čakať?

Aféra s údajnou neverou českého MMA zápasníka Karlosa Vémolu je od víkendu hojne diskutovanou témou. Vtedy sa na zápasníkovom Instagrame objavila fotografia, na ktorej je Karlos s ďalšími športovcami.

Lela naznačila Karlosovu neveru: Prečo si nedáš fotku s tými k**vami? Už mi neklam!

„Makáme,“ napísal pod príspevkom Vémola, ktorý sa pripravuje na septembrový zápas s rivalom Václavom Mikuláškom.

Kým mu fanúšikovia cez sociálnu sieť posielali odkazy plné obdivu, jeho partnerka Lela Ceterová, s ktorou má Karlos malú dcéru Lili, vytasila drsný komentár, v ktorom naznačila Vémolovu neveru.

„A tie dve k**vy, čo s tebou leteli, vás fotia? Prečo si s nimi nedáš fotku? Nehraj to na Instagrame na rodinku, veľa ľudí vie, že práve ty anjel nie si, a mne už došla trpezlivosť! Klamstiev už bolo dosť! Zbytočne sa fotíš s chlapmi,“ napísala Lela, ktorej komentár vydržal na internete len chvíľu.

„Praskli mi nervy,“ vysvetlila neskôr svoje slová. Obaja sa následne robili, že sa vlastne nič nestalo, a celú aféru hodili na médiá.

„Rodina je najviac. Milujem svoje dievčatá najviac na svete a nenecháme si to bulvárom pokaziť,“ napísal na Instagrame Karlos.

Kým sa Karlos a Lela zo všetkých síl snažia na aféru s údajnou neverou zabudnúť a žiť normálny život, Denise Ayverdi, ktorá má byť jednou z tých dvoch „k**iev“, o ktorých Lela vo svojom príspevku písala, sa evidentne skvele baví.

Najprv Denise na sociálnych sieťach zdieľala články, ktoré o nej a Karlosovi písali médiá, a z aférky si robila srandu.

„Keď si raz po roku vyjdete k moru a je z toho hneď haló,“ komentovala články Denise, ktorá v roku 2013 získala titul 1. vicemiss Internet a objavila sa aj na titulnej stránke Playboya.

Teraz keď kauza pomaly, ale iste utícha, si Denise na svoj Instagram zase umiestnila sexy fotku, na ktorej je v akomsi cvičebnom úbore bez podprsenky.

V komentároch sa žeravá modelka nazvala „troublemaker“.

„Naberám silu na ďalšie rôzne nezbednosti,“ píše sexi provokatérka, ktorá s Karlosom Vémolom predtým randila, avšak nerozišli sa v dobrom.

Simona Krainová to schytala za nového maznáčika: „Nechutné“, búria sa fanúšikovia! (VIDEO)

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info