HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR SLOVENSKO

SuperStar Barbora Piešová dala dole strojček: „Mám zuby ako lopaty!“

Barbora Piešová Zdroj: Facebook (Ing. Tomáš Tóth, starosta obce Poruba)

Víťazka posledného ročníka speváckej súťaže SuperStar Barbora Piešová oslávila okrúhle dvadsiate narodeniny okrem iného aj zložením strojčeka. Po dvoch rokoch tak videla svoje zuby v celej kráse. Ale prvý pohľad bol takmer desivý, píše portál Blesk.

Už je to viac ako mesiac, od kedy Česi a Slováci rozhodli svojimi SMS hlasmi o víťazke najnovšej série súťaže SuperStar. Tou sa stala v tom čase ešte devätnásťročná Barbora Piešová, ktorá sa do povedomia divákov nedostala iba svojím silným hlasom, ale aj drsnou image, ktorá má od vzhľadu krehkého dievčatka na míle ďaleko.

Dá sa povedať, že poznávacím znamením sympatickej Barbory, ktorá bezprostredne po oznámení výhry vyhlásila, že si sa za 75 000 eur, ktoré vyhrala, zaplatí nové tlmiče, bola šiltovka a tiež strojček na zuby. Tie sú už ale teraz minulosťou!

Pravda o finále SuperStar: Víťazka Piešová spievala v bolestiach a mala ústa plná krvi!

„Neplánovala som ich mať do konca života. Jednoducho som ich mala dva roky a potom išli dole. Nebolo to moc pohodlné, ale človek sa s tým naučí žiť,“ vyjadrila sa ku koncu svojej „strojčekovej éry“ Barbora. Následne ale priznala, že si na túto pomôckou za tú dobu zvykla.

„Chýba mi to na mojom vzhľade, pretože som si to obľúbila. So strojčekom som vyzerala určite lepšie, sympatickejšie. Teraz mám strašne veľké zuby, také lopaty! Ale zvykla som si a späť si ich dávať určite nebudem,“ dodala s tým, že teraz už aj tak zostane zapamätateľná hlavne vďaka šiltovkám, ktorých však vraj zatiaľ vlastnú skromných šesť kusov.

Simona Krainová to schytala za nového maznáčika: „Nechutné“, búria sa fanúšikovia! (VIDEO)

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info