HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR SLOVENSKO

Marika Gombitová odkladá turné, aby ho mohla odštartovať na 40. výročie svojej tragickej autonehody!

Marika Gombitová Zdroj: Facebook (Miro Zbirka)

Aj legendárnej Mariky Gombitovej (63) sa týkajú dôsledky koronavírusu. Jej veľkolepý návrat na slovenské pódiá sa k jej ľútosti uskutoční až na jeseň, a na tie české až budúci rok. To však nie je jediný dôvod, prečo svoje turné odštartuje práve vtedy, informuje portál Blesk.

Dokonca svojich fanúšikov nepoteší ani na chystanej pocte Karlovi Gottovi († 80) v decembrovej O2 aréne. „Mám radosť, že sa takýto koncert pre Karla uskutoční, ale informácie, že na ňom vystúpim, nie sú pravdivé, pretože pozvanie, aby som na ňom zaspievala, som od jeho organizátorov nedostala,“ prezradila Marika.

K tomu, aby svoje chystané československé turné Vyznanie odštartovala tento rok na jeseň, mala riadny dôvod. Na konci novembra totiž uplynie presne 40 rokov, čo ju navždy pripútala na invalidný vozík ťažká autonehoda na zasneženej diaľnici v Česku.

Marika Gombitová v slzách: Speváčka oplakáva smrť svojho verného priateľa

„Tieto veci nikdy z hlavy nedostanete, ani sa s tým, čo sa stalo, človek nikdy úplne nezmieri. Napriek tomu musíte ísť ďalej a snažiť sa žiť tak, aby ste mal radosť zo života nielen vy, ale aj ľudia okolo vás,“ zdôrazňuje nezlomná Marika.

Na turné bude mať i hostí. Ako prvého odtajnila speváka a skladateľa Richarda Pachmana (54), o ktorom sa svojho času písalo ako o slovenskom Vangelisovi, ostatné mená padnú neskôr.

S Karlom Gottom sa Marika na jednom pódiu naposledy objavila v januári 2018. Majstro ju vtedy po prekonanej rakovine pozval ako svojho hosťa na vypredaný bratislavský štadión Ondreja Nepelu. „Zaspievali sme si náš spoločný duet Neznámy pár. Prvýkrát sme s ním vystúpili na konci roka 1987,“ zaspomínala Gombitová nostalgicky.

Najskôr sexuálne hrátky s Darou Rolins a teraz? Potetovaný model bude otcom!

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info