HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR DENNÝ VÝBER ZAHRANIČIE

Priznanie Haberovej manželky Peštovej: Výchova detí ostala iba na nej!

Daniela Pestova Zdroj: Facebook (Tous Jewelry)

Byť svetoznámou modelkou nie je to isté, ako mať na ružiach ustlané. Dôkazom toho, že v niektorých situáciách vás ani peniaze, ani sláva nespasia, je aj manželka Paľa Haberu (58) Daniela Peštová (49), píše portál Aha!

Koronavírusové obdobie zatriaslo s nami všetkými. Prekvapivo to priznáva aj táto kráska, ktorá je zároveň mamičkou troch detí: Elly (18), Paula (11) a Yannicka (24). A práve tým dvoma mladším sa v čase karantény musela Peštová venovať na plný úväzok.

„Neviem ako vy, ale ja som si počas posledných pár týždňov siahla párkrát naozaj na dno,“ priznala topmodelka na Instagrame.

Simona Krainová v internetovej vojne s fanúšikmi: „Ja tu naozaj nemusím tolerovať hňupov!“

„Áno, som mamina a som zvyknutá robiť veľa. Ale momentálne byť rodič znamená byť tiež učiteľ, tréner, kuchár na plný úväzok, animátor, kaderník, kamoš, psychológ i hromozvod, ktorý môže úplne za všetko. A to je na jedného človeka veľa stoličiek, na ktorých musí sedieť,“ povzdychla si Peštová, ktorá sa nikdy netajila, že svojim deťom napríklad denne vyvára. Keď sa k tomu pridala aj domáca výučba, mala toho všetkého skrátka nad hlavu.

Našťastie jej to ale kompenzujú chvíľky, kedy sa k nej deti láskyplne pritúlia. Takéto okamihy plné lásky a harmónie ukázala v inom instagramovom príspevku.

Neprirodzená diéta vychudnutej Adele (32): Kilá sa čoskoro vrátia, varuje odborníčka

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info