HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR ZAHRANIČIE

O 17 rokov staršiu partnerku Martina Chodúra označili za jeho matku. Spevák to nenechal len tak!

Zdroj: Facebook (Martin Chodur)

Víťaz Československej SuperStar 2009 Martin Chodúr (30) žije už desať rokov so sedemnásť rokov staršou partnerkou Ivonou (47), s ktorou má štvorročného syna Martina, informuje portál Super.

A pretože spevákova osudová láska oslavovala nedávno 47. narodeniny, napísal jej Martin krásne blahoželania.

„Dnes má moja Ivonka narodeniny! Nemám slov vyjadriť, ako veľmi ju milujem. Skúsil som aspoň v pesničke “Blíženci“ ktorú ste včera počuli v živom vysielaní. Čítanie vašich komentárov ma potešilo, že sa vám tá pesnička tak páči! Dnes oslávime a pošleme veľa pozitívnej energie, ktorá snáď rozžiari váš upršaný deň,“ napísal fanúšikom na sociálnych sieťach.

Dara Rolins a jej potešenie: Randím o sto šesť! Muži o mne snívajú

Väčšina komentárov vyznela pozitívne a Ivona priala všetko najlepšie, jedna reakcia ale bola zbytočne uštipačná. „Mamička by si mohla dať urobiť viečka,“ rýpla si žena do Ivony s tým, že syn má predsa peniaze na to, aby mamičke zaplatil úpravu viečok.

Narážala tak i na vekový rozdiel medzi Martinom a Ivonou. To ale spevák nenechal len tak a svojej partnerky sa verejne zastal.

„Aký syn? Čo to rozprávate pani? To má štvorročný Martinko mame niečo platiť? Navyše Ivonka má takto viečka prirodzene od detstva a mne sa to náhodou veľmi, veľmi páči. Poprosím vás o slušnosť. Nevadí, že sme na internete. Z očí do očí by ste iste hovorila inak,“ bránil svoju lásku Chodúr.

Rýpajúca diskutérka sa ale nenechala len tak odbiť a pokračovala. To už sa ale Chodúra vo veľkom zastali aj jeho fanúšikovia. „Niekto možno potrebuje viečka, druhý lobotómiu mozgu,“ odbil ženu jeden z nich.

Richard Müller otvorene o svojej chorobe: Je to labilné a veľmi krehké!

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info