HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR DENNÝ VÝBER ZAHRANIČIE

Lucie Vondráčková zarobila 28 miliónov korún: Ako k nim prišla?

Zdroj: Twitter (Virginie Landry)

Z Lucie Vondráčkovej je niekoľkonásobná milionárka. Vďačiť za to môže exmanželovi Tomášovi Plekancovi, od ktorého v rámci rozvodového vyrovnania dostala luxusný byt s veľkou záhradou na pražských Kavčích horách, ktorý predtým patril výlučne hokejistovi, píše portál Extra.

Aby sa spočiatku veľmi konfliktný rozvod speváčky a hokejistu uzavrel „v mieri“, dohodli sa, že Lucie Vondráčková (40) dostane byt, ktorý je blízko Českej televízie a ktorý obývala aj s deťmi počas svojich pobytov v Prahe. Žila v ňom aj po návrate do Čiech, nedávno sa však rozhodla zbaviť daru od Tomáša Plekanca (37) a predala ho.

Rozvedená Lucie Vondráčková zase v svadobnom! Čo sa deje? (VIDEO)

Podľa zmluvy podpísanej 20. mája, ktorá sa len 16. júna po zápise do katastra nehnuteľností objavila vo verejne prístupnej databáze, je súčasťou predaja nielen byt, ale aj veľká záhrada a právo na užívanie dvoch parkovacích miest. Nový vlastník za to všetko zaplatil Vondráčkovej 28 a pol milióna českých korún (viac ako milión eur).

Zaujímavosťou je, že Vondráčková zrejme potrebovala peniaze čo najrýchlejšie, pretože súčasťou kúpnej zmluvy je aj informácia o predchádzajúcom zložení zálohy vo výške 4 milióny a 200-tisíc korún. Možno práve túto sumu speváčka použila na zaplatenie skromného príbytku, ktorý si nedávno zaobstarala na pražskej Malej Strane.

Gottovci prišli o ďalšieho člena rodiny! Pozdravuj tam hore, napísala Ivana

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info