fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR ZAHRANIČIE

Vatikán falšoval dejiny Slovanov

Ilustračný obrázok / Wikipedia

Podľa nemeckého archeológa Hermanna Parzingera je Sibír a nie Európa pravlasť belochov. Informuje portál biosferaklub.info

V stredoveku sa pod vedením Vatikánu dôkladne falšovali dejiny. Cieľom bolo zatajiť skutočnú minulosť prisťahovalcov, ktorí boli potomkami arktickej civilizácie s názvom Hyperborea. Preto si aj v súčasnosti oficiálna veda „nevšíma“ nálezy svedčiace o jej existencii a o jej nasledovníčke Veľkej Tartárii.

Skutočné dnes už dôkazmi podložené dejiny tak podľa Občianskeho združenia Biosféra – Česko Slovenský klub nových znalostí vyvracajú západné mýty o Slovanoch ako divochoch. Vatikán a jeho prisluhovači vďaka tomu, že v tej dobe ovládali šírenie písomností, postavili podvod na údajne chýbajúcich historických a kultúrnych koreňoch. Sibír označili za kolísku mongoloidnej rasy. Rusi a Slovania vlastne nikdy Sibír nemuseli dobýjať. Pretože to bolo vždy ruské územie. Aj po zániku Veľkej Tartárie.

Všetky takzvané „malé národy“ prišli na Sibír, keď tam už žili „svetlovlasí a modrookí bohatieri“. To je aj stáročia dochované v ich ústnych tradíciách a mýtoch. I tento fakt oficiálna história a veda „starostlivo“ zamlčujú. Informácie získané z mýtov malých národov Sibíri sa postupne potvrdzujú aj najnovšími archeologickými nálezmi.

Rusi sa pripravujú na Tretiu svetovú

Riaditeľ Nemeckého archeologického ústavu profesor Hermann Parzinger je uznávaným členom mnohých akadémii vied. Je presvedčený, že práve predstavitelia europoidnej bielej rasy žili na väčšine územia strednej Ázie. A to od neolitu až do obdobia Skýtov. Až potom sa na tomto území začala objavovať mongoloidná rasa.

„Zistili sme, že europoidná rasa žila v strednej Ázii až do doby Skýtov. Potvrdila to aj múmia skýtskeho bojovníka. Bol to vysoký blondín. Našli sme ho v permafroste horného Altaja“. Ide o nález mohyly Aržan-2 zo 7. storočia pred naším letopočtom. Našli ju v Tuve v Údolí kráľov. Zároveň pri nej našli sofistikované predmety zo zlata, jantáru, železa i dreva. Svedčia o fungovaní technicky rozvinutej spoločnosti. Doktor Parzinger sa vykopávok osobne zúčastnil.

Ak boli pôvodní obyvatelia Sibíri belosi, bola Sibír ich pravlasťou. A nie Európa. Ako to tvrdí oficiálna história. Takže „hordy Mongoloidov“ nemohli v nijakom prípade robiť nájazdy do Európy zo vzdialených oblastí Sibíri. A nielen Skýti, ale aj Húni a „Mongolo-Tatari“ tiež nemali nič spoločné s Mongoloidmi. V opačnom prípade by na dobytých územiach vrátane Slovenska zanechali rozsiahle mongoloidné genetické a kultúrne stopy. A tiež typické pohrebiská.

Vedci objavili fosíliu doteraz najmenšieho známeho dinosaura

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info