fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
ŠPORT ZAHRANIČIE

Šport: Šíriaci sa koronavírus si údajne vyžiadal život McGregorovej tety, obranca Juventusu Turín Leonardo Bonucci venoval 120-tisíc eur talianskym lekárom

TASR

Krátke správy zo športu:

-Podľa šéfky anglického futbalového klubu West Ham United Karren Bradyovej by mali sezónu v miestnej Premier League zrušiť, neudeliť titul a neriešiť ani postupy a zostupy. West Hame je v tabuľke PL mimo pásma zostupu iba zásluhou lepšieho skóre oproti konkurencii.

-Ani majstrovstvá sveta mužov v curlingu sa neuskutočnia podľa plánu. Pôvodne ich mal od 28. marca do 5. apríla hostiť škótsky Glasgow, no Medzinárodná federácia curlingu podujatie zrušila. Už skôr zrušili aj MS žien v Kanade.

-Nathalie Pechalatová sa stala novou prezidentkou Francúzskej federácie krasokorčuľovania. Na tomto poste nahradila Didiera Gailhagueta po februárovej abdikácii ako následku sexuálneho škandálu.

Messi a Ronaldo vyzývajú k zodpovednému konaniu v boji s koronavírusom

-Singlové účinkovanie slovenských reprezentantov na podujatí seriálu prestížnych stolnotenisových turnajov kategórie ITTF Challenge Plus v ománskom Maskate sa skončilo v sobotu vo štvrťfinále. Barbora Balážová živila len v úvodnej fáze duelu s Japonkou Miju Katovou nádej na úspech, ale napokon prehrala 1:4 na sety (-3, 9, -4, -1, -7). Wang Jang nepomstil svojho reprezentačného kolegu Ľubomíra Pišteja za osemfinálové vyradenie Marcosom Freitasom. Najvyššiemu nasadenému Portugalčanovi podľahol v dueli o semifinále jednoznačne 0:4 (-4, -4, -9, -7).

Caster Semenyová chce na OH 2020 súťažiť na dvojstovke

-Šíriaci sa koronavírus si údajne vyžiadal život tety bojovníka MMA Conora McGregora. „Tento sprostý vírus. Čo sa to deje?“ napísal na instagrame.

-Klub zámorskej basketbalovej NBA Toronto Raptors nechal otestovať všetkých svojich hráčov a zamestnancov a ani v jednom prípade nebol test na koronavírus pozitívny.

-Obranca talianskeho futbalového klubu Juventus Turín Leonardo Bonucci venoval 120-tisíc eur talianskym lekárom, aj takým spôsobom chce pomôcť príslušným orgánom v boji s koronavírusom.

Slovan Bratislava aj HC Košice sklamaní z rozhodnutia Ligovej rady

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info