fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
KRIMI ZAHRANIČIE

Muža v Londýne dobodali len 15 minút po opustení svojho prvého novorodeného dieťaťa

Ilustračné foto / Pixabay

„Čerstvý“ otec bol na ceste do práce na nočnú smenu, keď ho ubodali k smrti len 15 minút po opustení svojho novonarodeného dieťaťa, uviedla polícia.

Zahraničný portál BBC uvádza, že dôstojníci boli povolaní na ulicu Parson Street, ktorá sa nachádza na predmestí Hendon v severozápadnom Londýne. Stať sa tak malo v sobotu o 21:00 miestneho času, keď strieborné VW Polo vrazilo do zaparkovaného auta.

24-ročná obeť z mestskej časti Edgware v Londýne bola nájdená vo vozidle VW Polo a mala rozsiahle zranenia spôsobené bodaním nožom. Vrah zaútočil na parkovisku niekoľko minút pred haváriou, informovala polícia. Obeť bola prevezená do nemocnice, ale neskôr zraneniam podľahla.

„Nie večnému Putinovi!“ Tisíce rusov si uctilo pamiatku Putinoveho kritika Borisa Nemcova

Inšpektor Andy Partridge z metropolitnej polície povedal: „Veríme, že obeť bola zaparkovaná v striebornom VW Polo na parkovisku v Stratford Road, neďaleko Bell Lane univerzity, keď bola napadnutá len pár minút pred zrážkou v Parson Street.“

„Je pravdepodobné, že útok mal viacerých svedkov z tejto oblasti a dúfame, že nám pomôžu chytiť páchateľa. Napadnutý muž odparkoval vozidlo na parkovisku, aby mohol ísť do práce na nočnú smenu. Opustil svoju priateľku a prvé novonarodené dieťa 15 minút predtým.“

Kostoly v Južnej Kórei zastavujú bohoslužby

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info