Slovan na Tehelnom poli prvý krát prehral.
25 | 10 | 2019 I Patrik Palko
Vo včerajšom  zápase Európskej ligy prehral náš Slovan Bratislava s anglickým prvoligistom z Wolverhamptnu tesne 1:2.

Po prvom polčase vyhrávali „belasí“ gólom Sporara z 11.min.. V druhom polčase góly strieľali iba hostia z Premiership. V 58. min. vyrovnal Saiss a z penalty zvýšil Jimenez  v 76. min. Od  87min. hral Slovan s početnou výhodou (červenú kartu dostal Jota), ale času už bolo málo. Tréner Kozák a hráči boli veľmi sklamaní vzhľadom na to, že  Slovan rozhodne nebol slabším mužstvom.

Žiaľ, futbal vie byť krutý. Belasí majú tak 1 výhru, 1 prehru a 1 remízu. Besiktas je pravdepodobne z hry vonku. Po zápase Sporar  uistil divákov, že prehra s mužstvom neurobí „nič“. O revanš sa Slovan bude  pokúšať už o dva týždne keď zavíta na Ostrovy. Tréner aj hráči poďakovali detským divákom za permanentné povzbudzovanie. Na tribúne neboli v dôsledku trestu dospelí,  iba deti. Bolo  20 333.

Z ostatných výsledkov zaujala výhra Ferencvárošu v Moskve 1:0, debakel  FC Astany, ktorá v holandskom Alkmare prehrala 0:6. Nespoľahlivý Arsenal prehrával po polčase doma s Guimares  1:2 no napokon Kanonieri otočili o štandardke Pepeho v 80. min.

Slovanu hrozí, že aj proti Wolverhamptonu doma nastúpi bez dospelých divákov
Futbalový klub ŠK Slovan Bratislava možno absolvuje aj druhý domáci zápas v skupinovej fáze Európskej ligy 2019/2020 bez platiacich divákov na tribúnach. Európska futbalová únia (UEFA) najprv nariadila Slovanu odohrať dva zápasy pred prázdnymi... Čítať ďalej
20 | 09 | 2019 | SITA

Škrtelov Basaksehir zvíťazil 1:0 s Wolfsberger AC, Bénesov Mönchengladbach vybojoval remízu 1:1 v Ríme s AS. Bénes nastúpil v 77. min.

Prehľad  výsledkov si pozrite pod textom.