fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
DENNÝ VÝBER SLOVENSKO

KOTLEBA A ROZVOD? Nový Čas píše, že papiere sú už dávno podané na súde v Banskej Bystrici

Marian Kotleba. FOTO - TASR

Nový Čas informuje o tom, že v manželstve predsedu strany ĽSNS Mariana Kotlebu a jeho manželky Frederiky to už viac než škrípe.

Denník informuje o dokumentoch, ktoré majú byť „už niekoľko mesiacov“ podané na okresnom súde v Banskej Bystrici, v ktorých má Frederika žiadať o rozvod. Podľa jeho informácii sa má Kotleba „všemožne“ brániť na súde.

Kotleba s manželkou údajne nežije v jednej spoločnej domácnosti už od januára 2019. Denník ale píše, že sa Kotleba bráni tvrdeniami o fungujúcej domácnosti a tým, že ich finančne podporuje. Je teda zvláštne, že v čase, kedy už mali byť rozvodové papiere podané, sa spoločne, až „idylicky“ fotili na spoločnej dovolenke v Egypte.

Problematická má byť aj výška výživného.

„Podľa našich informácií (Nového Času, pozn. redakcie) Kotleba prispieva na manželku a syna v súčasnosti dokopy 200 eurami mesačne. Frederika od neho pri rozvode požaduje výživné na syna vo výške 800 eur, čo Kotleba odmieta uznať ako oprávnené a proti týmto požiadavkam sa bráni. „Marian mal pôvodne s 800 eurami súhlasiť, videl aj ten návrh predtým, ako ho podala, ale teraz má s ním problém,“ píše sa v článku, kde citujú ich zdroj.

Drobné na kávu či bonusový plat? Kotleba a ďalší funkcionári ĽSNS si vyplácali mzdu za „prácu pre stranu“, nepovedia však presnú sumu

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info