“Zapamätajte si pokrytectvo tejto svorky, keď nám budú najbližšie moralizovať o tolerancii a inakosti,” konštatuje poradca premiéra Artur Bekmatov na margo honu na hudobníka Mariána Čekovského, ktorý zahral na štátnom podujatí na Devíne.
Bekmatov pripomína, že svoje deti požierajú revolúcie. “Dnes máme možnosť vidieť, ako to vyzerá, keď svoje deti požiera kaviareň,” tvrdí Bekmatov vo videu.
Lynč na hudobníka s manželkou sa rozbehol len preto, že sa opovážili včera vystúpiť na štátnych oslavách na Devíne. “Ja som si pozrel reakcie niektorých individuí, ako Dorota Nvotová či Nikita Slovák, a musím vám povedať, že to je jedna stoka. Pritom sú to títo ľudia, práve títo ľudia, ktorí sa neustále rozplývajú nad inakosťou a toleranciou,” komentuje Bekmatov reakcie na Čekovského vystúpenie.
Títo ľudia sú podľa neho len obyčajná svorka besných pokrytcov. “Ja neviem, aké názory mal a má pán Čekovský alebo jeho manželka, vždy som ho registroval len ako miláčika mainstreamu. Ale takýto lynč si nezaslúži nikto. A už vôbec nie od takých nímandov, ako je Nvotová či Slovák. Pamätajte si, prosím, na ich pokrytectvo, keď budú najbližšie moralizovať o tolerancii a inakosti,” uzavrel Bekmatov.
veríme, že pravda má byť pre všetkých – nie zamknutá za platobné brány, prémiové zóny či platený obsah.
Fungujeme bez oligarchov, bez tlaku politických strán a záujmových skupín.
Ak si vážite našu prácu, prosím, podporte nás.
💳 Príspevok môžete poslať na účet: IBAN: SK91 0200 0000 0043 7373 6457 (do poznámky stačí uviesť „dar“)
Ďakujeme, že ste s nami. Vďaka vám môžeme zostať slobodní. ❤️