Podporte našu redakciu
Ak si vážite našu prácu, môžete nás podporiť dobrovoľným finančným príspevkom.
IBAN
SK9102000000004373736457
Ak si vážite našu prácu, môžete nás podporiť dobrovoľným finančným príspevkom.
IBAN
SK9102000000004373736457

Šimko podľa Fica v podstate zjednotil ľavicu a národný blok



Slovenka Nikola Čorbová ovládla extrémny Norseman v Nórsku. Po 12 hodinách boja získala titul majsterky sveta.
Profesor Rabkin: Trumpova obchodná vojna s Kanadou by mohla zmeniť NATO

Stará vedecká rovnica ukázala na 13. november 2026
Najnovšie články z partnerského portálu somzdediny.sk







Peter Tóth upozorňuje na fakt, že médiá zbytočne a hlavne bezdôvodne lynčujú syna exministra Andreja Palka.
Vojna v Iráne podkopala kľúčové partnerstvá USA.
Vystúpenie na akciách organizovaných vládnymi rezortmi sa neodpúšťa. Pustia sa po oslavách SNP ľudia z kultúry a progresívnych médií aj do Nely Pociskovej? Pred útokmi a nenávistnými prejavmi varoval aj prezident priamo na oslavách SNP.
Osobné spomienky na vojnu, holokaust, popravy, vypálené domy a odvlečených mužov zo Závady a Kšinnej pripomínajú, prečo sa na minulosť nesmie zabudnúť.
Ďalšia kauza bez ohlasu médií...
SNS tri mesiace čakala na sľúbený Tarabov odchod z ministerstva a opozícia na pád SNS a vlády
Po troch rokoch nová správa a on sa čuduje otázkam politikov!


Komentáre
31. 10. 2025
Podpredseda koaličného Hlasu-SD a šéf parlamentu Richard Raši si nevie predstaviť, že Hlas by išiel do ďalších parlamentných volieb na spoločnej kandidátnej listine so Smerom-SD či SNS, s ktorými v súčasnosti tvorí koalíciu. Poukázal pri tom na odlišné postoje Hlasu-SD v mnohých hodnotových témach. Uviedol to v rozhovore pre TASR. Reagoval tak na otázku, či Hlas neuvažuje o spojení s inými stranami do ďalších volieb v kontexte poklesu preferencií.
„Neviem si predstaviť mať spoločnú kandidátku so žiadnym z koaličných partnerov. My nie sme SNS. My nie sme Smer-SD. Aj pri mnohých témach sa vyjadrujeme inak. My sme nikdy nespochybnili to, že sme sa súčasťou Európskej únie. Aj mnohé ďalšie postoje, ktoré majú naši koaliční partneri, máme iné. My chceme byť tá pokojná sila, chceme byť rozumní a prinášať racionálne riešenia,“ uviedol Raši pre TASR.
Za stranu ju vylúčil s Hnutím Slovensko. On sám si ju momentálne nevie predstaviť ani so žiadnou z ďalších opozičných strán. Upozornil však na to, že len voliči rozhodujú o tom, kto sa dostane do parlamentu a s kým sa potom dá potenciálne utvoriť koalícia.
veríme, že pravda má byť pre všetkých – nie zamknutá za platobné brány, prémiové zóny či platený obsah.
Fungujeme bez oligarchov, bez tlaku politických strán a záujmových skupín.
Ak si vážite našu prácu, prosím, podporte nás.
💳 Príspevok si môžete použiť na účet: SK: IBAN91 020 0000 0043 7373 6457 (uveďte poznámky, stačí zrušiť „dar“)
Ďakujeme, že ste s nami. Vďaka vám môžeme zostať slobodní. ❤️
Zatiaľ žiadne komentáre. Buďte prvý, kto sa zapojí do diskusie.

pred 2 hod

pred 2 hod

pred 2 hod