Podporte našu redakciu
Ak si vážite našu prácu, môžete nás podporiť dobrovoľným finančným príspevkom.
IBAN
SK9102000000004373736457
Ak si vážite našu prácu, môžete nás podporiť dobrovoľným finančným príspevkom.
IBAN
SK9102000000004373736457

Poslankyňa NR SR so zdesením reaguje na informáciu zo Škótska o masívnej podpore "dojčiacich mužov".


Red Devils síce za ostatné obdobie investovali približne 85 miliónov libier do príchodu hráčov ako Andrey Santos, Youri Tielemans či Karl Darlow, no tieto sumy stále zaostávajú za výdavkami konkurenčných tímov ako Manchester City, Arsenal Londýn či FC Chelsea.
Krejčího ťukanec na parkovisku ako mediálna bomba, no nehody politikov PS akoby sa nestali?

Slovenský raper Majk Spirit ho označil za jednoznačne najlepšieho rapera všetkých čias s mimoriadnym intelektom a naznačil, že za jeho smrťou mohli stáť veľmi vplyvní a mocní ľudia.
Najnovšie články z partnerského portálu somzdediny.sk





Skutočnosť, že USA sú opäť uviaznuté v konflikte na Blízkom východe, je dnes obzvlášť pozoruhodná, pretože za posledných 20 rokov americká verejnosť aj mnohí americkí lídri pevne dospeli k záveru, že takéto vojny sú chybou.
PS bez jediného šliamu?
Dnes som mala celkom pekný deň a stretla som pekných a príjemných ľudí.
Píše Hlas ľudu Hlavného denníka
Zdá sa, že Rusko si stanovilo cieľ úplne pripraviť Ukrajinu o dodávky zbraní. Podľa expertov sa to dá dosiahnuť v troch krokoch, pričom dva z nich sa už realizujú.
Bárdy rozvíril búrku okolo atentátu na Fica: Tóth hovorí o nebezpečnej manipulácii!


Komentáre
31. 10. 2025
V tomto týždni už definitívne padol ďalší naratív bývalého hlavného mediálneho prúdu o tom, že oni sú seriózni novinári. Po exkluzívnom videu portálu Aktuality, ktoré zachytáva premiéra Roberta Fica plávajúceho v slovenskom mori, už tieto médiá inak ako stokou nemožno nazvať.
Na základe videa, kedysi aspoň seriózne tváriaceho sa portálu, sme sa dozvedeli, že máme premiéra, ktorý vie plávať bez nafukovačky, a dokonca používať okuliare. Ďakujeme, že to Aktuality odhalili svetu, lebo o lídrovi opozície Michalovi Šimečkovi už dávno vieme, že do posilňovne si chodí špárať v nose.
Opozícia, ktorá premiéra nemala pustiť na dovolenku, ale tlačiť na neho, aby ukázal o akej konsolidácii jeho minister financií rozmýšľa, odišla na dovolenku tiež. Žiaľ, neodišla sekta Igora Matoviča, ktorá stresuje deti v nemocnici.
Keďže máme informácie o peňažných tokoch z Veľkej Británie, tak s najväčšou pravdepodobnosťou sa opozičníci vybrali na nejaký ten študijný pobyt, aby na Slovensku dokázali presadzovať záujmy štátov mimo EÚ, a to najmä VB a Ukrajiny... Lenže takých hlupákov akých si zahraničie na Slovensku platí svet nevidel!
Bývalé médiá hlavného prúdu sa pokusom informovať o dovolenke premiéra v Chorvátsku snažia oživiť tému blázna Matoviča, ktorý tvrdí, že Fico vlastní na pobreží vilu. Samozrejme, už sa pokúšali hľadať biele kone, ktoré nenašli, a tak aspoň Slovákom ukázali, že v ich dovolenkovej destinácii trávi čas aj ich premiér. Aké šokujúce!
Slováci, ktorí dovolenkujú na pobreží Chorvátska by mali mať nabité telefóny po ruke. Možno stretnú premiéra s igelitkou v ruke, alebo v žabkách, prípadne s palcom trčiacim z ponožky! Mnohých čitateľov bývalého hlavného mediálneho prúdu by asi prekvapilo, že premiér má prsty na nohách... Dá sa to ešte trápnejšie?
Z nezmyselnej provokácie mladých smerákov Erika Kaliňáka a Richarda Glücka sa veľká kauza urobiť nepodarila. Peniaze z Veľkej Británie naďalej zostávajú témou, hoci by sa z mediálnej scény mala presunúť na stôl OČTK! A tak sa politickí aktivisti rozlezení v červených denníčkoch rozhodli, že aspoň znepríjemnia dovolenku premiérovi.
Veď premiér by mal strpieť všetko, a hoci sa pokúsili o navodenie serióznosti, že v skutočnosti hľadali jeho vilu, tak si definitívne podpísali ortieľ korunovaných šašov. Ani najlepší spin-doktori Západu z opozície voliteľných politikov neurobia!
Napokon aj fotografia Fica v plavkách môže byť v kontraste s lovcom šušňov Šimečkom mimoriadne pútavá politická reklama... Vďaka letu 2025 vieme, že Robert Fico vie plávať v mori! Ešteže máme serióznych novinárov, lebo bez tejto informácie nemala politika na Slovensku zmysel.
https://www.hlavnydennik.sk/2025/08/07/bratislavcania-penia-na-matovicovcov-hlucne-megafony-pred-detskou-nemocnicou-rusia-pacientov-co-na-to-policia
Zatiaľ žiadne komentáre. Buďte prvý, kto sa zapojí do diskusie.

pred 17 hod

pred 19 hod

pred 1 d