Žena sa vydala sa za HANDROVÉHO muža a "porodila" DVOJIČKY
08 | 02 | 2024 I Ivan Mihale

Nie sú to len gumené "Anče", ktoré robia spoločnosť rôzneho druhu pánom. Táto žena si našla ozaj netradičnú formu osudovej lásky. A myslí to vážne!

Meirivone Rocha Moraesz Brazílie našla svoju osudovú lásku a vydala sa za handrového panáka, ktorý sa volá Marcelo. Žena sa s týmto svojím príbehom „lásky“ dostala na titulky svetových médií už pred rokmi, keď odhalila podrobnosti o svojom vzťahu s Marcelom, handrovou bábikou v životnej veľkosti. Teraz sa so svetom delí o novinky, rodinka sa totiž rozrástla.

Netradičný párik má aj deti, ročného Marcelinha a „novorodené“ dvojčatá, dcéry Marcelu a Emíliu.

Zdroj: Instagram

Meirivone svoj Instagram zásobuje videami a je vidieť, že rozhodne sa nenudí. S manželom chodí tancovať, do reštaurácie či kočíkuje na ulici svoje deťúrence.

„Je to trochu komplikované, pretože všetko je teraz v dvojitej dávke, keď máme dvojčatá,“ povedala Meirivone. Mať plnú domácnosť je pre ňu ako matku výzvou a vysvetľuje, že s "mužom "majú aj spoločné rodičovské povinnosti.

„V každodennom živote máme Marcelo a ja veľa úloh s novými bábätkami, ako aj starostlivosť o naše prvé dieťa. A aj keď som unavená, on mi pomáha kúpať sa, jesť a spať."

Ak si myslíte, že handrový manžel nemá problémy, mýlite sa. Aj Marcela trápia financie, účty a potreba zabezpečiť rodinu. „Výdavky sa zvyšujú a on musí platiť za jedlo, oblečenie, nájomné, vodu, elektrinu, lieky. Ale napriek svojim obavám vždy sníval o rodine a deťoch, takže toto je všetko, čo si kedy prial," odkazuje svetu Meirivone.

Predpoveď jasnovidca o kráľovi SA BLÍŽI k naplneniu! S Alžbetou II. sa nemýlil
Britskému kráľovi Karolovi III. diagnostikovali rakovinu, oznámil v pondelok Buckinghamský palác. Nespresnil, o aký druh rakoviny ide, údajne to však nie je rakovina prostaty. Kráľ sa zároveň v pondelok začal podrobovať liečbe. Stane sa veštcova... Čítať ďalej
06 | 02 | 2024 | Ivan Mihale

Vážení naši čitatelia

Hlavný denník prežil jeden z najťažších rokov. Niekoľko rokov vám ponúkame iný pohľad na dianie doma, aj vo svete, ako takzvané "médiá hlavného prúdu". Ďakujeme vám, že sme pre vás prvou voľbou v čerpaní informácii.

Naďalej nám môžete pomôcť aj materiálne. Číslo účtu pre finančné dary je: IBAN SK91 0200 0000 0043 7373 6457
Do poznámky prosíme uviesť "dar".

Spoločne budeme naďalej silní! Ďakujeme vám!

Ďakujeme, že nás čítate, že nás sledujete a ZDIEĽANÍM pomáhate alternatíve. Vážime si vašu podporu. Nájdete nás aj na sociálnej sieti Facebook a aj na Telegrame tu: https://t.me/hlavnydennik