Predpoveď jasnovidca o kráľovi SA BLÍŽI k naplneniu! S Alžbetou II. sa nemýlil
06 | 02 | 2024 I Ivan Mihale

Britskému kráľovi Karolovi III. diagnostikovali rakovinu, oznámil v pondelok Buckinghamský palác. Nespresnil, o aký druh rakoviny ide, údajne to však nie je rakovina prostaty. Kráľ sa zároveň v pondelok začal podrobovať liečbe. Stane sa veštcova vidina kvôli panovníkovej chorobe skutočnosťou?Jedna z jeho predpovedí na tento rok totiž hovorila o abdikácii kráľa Karola

Lekári 75-ročnému kráľovi odporučili, aby na čas liečby odložil svoje verejné vystúpenia. Podľa BBC sa očakáva, že ho zastúpia iní vysokopostavení členovia kráľovskej rodiny.

Predikcie francúzskeho filozofa Nostradama pretrvávajú stáročia po jeho smrti

Niektorí tvrdia, že úspešne predpovedal vzostup Adolfa Hitlera, začiatok pandémie koronavírusu a dokonca aj atentát na prezidenta USA Johna F. Kennedyho. Nájdu sa takí, ktorí veria, že kniha tohto proroka z pred 450 rokov je schopná predpovedať budúcnosť. Ak sa teda dá veriť Nostradamovým proroctvám, kráľ Karol sa po diagnostikovaní rakoviny možno vzdá trónu.

Kráľ už začal s plánom pravidelnej liečby. Jeho pracovné povinnosti na odporúčania lekárov prevezme jeho rodina. "Počas nedávneho nemocničného zákroku kráľa kvôli nezhubnému zväčšeniu prostaty bol zaznamenaný samostatný problém, ktorý vyvoláva obavy. Následné diagnostické testy identifikovali formu rakoviny. Jeho Veličenstvo dnes začalo s plánom pravidelnej liečby, počas ktorej mu lekári odporučili odložiť povinnosti na verejnosti," uvádza sa v pondelkovom vyhlásení Buckinghamského paláca.

Teraz sa zdá, že Nostradamova starodávna predpoveď sa môže naplniť

Britský spisovateľ Mario Reading, popredný odborník na Nostradama, reinterpretoval jeho záhadné básne napísané v roku 1555 vo svetle súčasných udalostí. Domnieva sa, že francúzsky mystik predpovedal smrť kráľovnej Alžbety II. a narážal na možnú abdikáciu kráľa Karola.

"V preambule sa píše, že kráľovná Alžbeta II. zomrie okolo roku 2022 vo veku približne 96 rokov, čo je o päť rokov menej, ako sa dožila jej matka. Princ Charles bude mať v roku 2022, keď nastúpi na trón, 74 rokov, ale nevraživosť, ktorú voči nemu po rozvode s Dianou, princeznou z Walesu, prechováva istá časť britského obyvateľstva, stále pretrváva. Tlak naňho je taký veľký a jeho vek je natoľko proti nemu, že Karol súhlasí s abdikáciou v prospech svojho syna," píše spisovateľ Reading vo svojej knihe citujúc Nostradamove slová.

V prípade odchodu kráľa Karola z trónu Nostradamus naznačil, že panovníka "nahradí muž, ktorý nikdy nečakal, že bude kráľom". Reading sa vo svojom diele pýta: "Znamená to, že princ William, ktorý by očakával nástupníctvo po svojom otcovi, už nie je v hre?" 

Autor knihy uvádza, že keď sa William z nejakého dôvodu nebude môcť ujať kráľovskej úlohy, kráľom sa namiesto neho štandardne stane princ Harry, "a to by z neho urobilo kráľa Henricha IX. vo veku len 38 rokov," konštatuje.

Matovič sa pustil do humoristickej stránky: DO MŇA SI NEBUDETE UTIERAŤ SVOJE DÚHOVÉ SOPLÍKY! (FOTO)
Humoristická stránka Zomri, ktorá pôsobí na Facebooku je známa svojím úzkym prepojením na progresívnych a liberálnych politikov. A tak si s obľubou berie humorne, i keď často dosť tvrdo, na mušku všetkých a všetko, čo sa znepáči Sulíkovi so... Čítať ďalej
02 | 02 | 2024 | Diana Zaťková

Vážení naši čitatelia

Hlavný denník prežil jeden z najťažších rokov. Niekoľko rokov vám ponúkame iný pohľad na dianie doma, aj vo svete, ako takzvané "médiá hlavného prúdu". Ďakujeme vám, že sme pre vás prvou voľbou v čerpaní informácii.

Naďalej nám môžete pomôcť aj materiálne. Číslo účtu pre finančné dary je: IBAN SK91 0200 0000 0043 7373 6457
Do poznámky prosíme uviesť "dar".

Spoločne budeme naďalej silní! Ďakujeme vám!

Ďakujeme, že nás čítate, že nás sledujete a ZDIEĽANÍM pomáhate alternatíve. Vážime si vašu podporu. Nájdete nás aj na sociálnej sieti Facebook a aj na Telegrame tu: https://t.me/hlavnydennik