ODPADNETE! Uvedomelý „vlastenec“ Lipšic v roku 1989 (VIDEO)
28 | 11 | 2023 I Diana Zaťková

Vtedy ešte iba 16-ročný Daniel Lipšic ako stredoškolák na Gymnáziu Alexandra Markuša v Bratislave hovorí o potrebe spoločenských zmien.

 

Vážení naši čitatelia!

Už niekoľko rokov Vám prinášame informácie, ktoré "médiá hlavného" prúdu odmietajú zverejňovať. Robili tak ešte agresívnejšie pred voľbami a je malá nádej, že sa ich prístup k informovaniu v krátkom čase zmení. Preto sa domnievame, že naša úloha pri informovaní verejnosti je stále nezastupiteľná a chceme v nej pokračovať. 
Ďakujeme Vám za doterajšiu podporu, morálnu, aj finančnú. Budeme radi, keď nám budete pomáhať aj naďalej. Podporiť nás môžete svojim darom, ľubovoľným finančným príspevkom. Pre naše fungovanie má aj najmenšia podpora veľký význam.

Číslo účtu pre finančné dary je: IBAN SK91 0200 0000 0043 7373 6457
Do poznámky prosíme uviesť "dar".

Spoločne budeme naďalej silní!

Ďakujeme vám!

Lipšic reaguje na trestné oznámenie Eštoka: Išli sme nad rámec zákona (VIDEO)
Prokurátori Úradu špeciálnej prokuratúry (ÚŠP) poskytli oznamovateľom nezákonnej činnosti ochranu plne v súlade so zákonom. Na pondelkovom tlačovom brífingu to povedal špeciálny prokurátor Daniel Lipšic. Reagoval tak na trestné oznámenie podané... Čítať ďalej
28 | 11 | 2023 | Diana Zaťková

Ďakujeme, že nás čítate, že nás sledujete a ZDIEĽANÍM pomáhate alternatíve. Vážime si vašu podporu. Nájdete nás aj na sociálnej sieti Facebook a aj na Telegrame tu: https://t.me/hlavnydennik