AKTUÁLNE VÁŽNA NEHODA! Ranených ratujú viaceré SANITKY! Tvoria sa obrovské KOLÓNY (FOTO)
25 | 11 | 2023 I Diana Zaťková

Vodičov dnes (25.11) ráno na viacerých miestach trápi nepriaznivé zimné počasie. Možno aj to sa podpísalo pod vážnu dopravnú nehodu, ku ktorej došlo pri vjazde do Trenčianskych Teplíc v smere od obce Trenčianská Teplá, informuje portál zoznam.sk.

K zrážke áut boli vyslané všetky záchranné zložky. Zasahovalo viacero sanitiek aj hasiči. Dopravu na mieste usmerňuje polícia, ktorá zároveň objasňuje príčiny a okolnosti nehody.

Z dôvodu nehody sa vytvorili kolóny, šoféri musia počítať so zdržaním. “Vodiči, zvýšte opatrnosť na cestách,” vyzýva mesto Trenčianske Teplice, ktoré nehode informovalo na sociálnej sieti.

Zdroj: FB/Mesto Trenčianske Teplice

Vážení naši čitatelia!

Už niekoľko rokov Vám prinášame informácie, ktoré "médiá hlavného" prúdu odmietajú zverejňovať. Robili tak ešte agresívnejšie pred voľbami a je malá nádej, že sa ich prístup k informovaniu v krátkom čase zmení. Preto sa domnievame, že naša úloha pri informovaní verejnosti je stále nezastupiteľná a chceme v nej pokračovať. 
Ďakujeme Vám za doterajšiu podporu, morálnu, aj finančnú. Budeme radi, keď nám budete pomáhať aj naďalej. Podporiť nás môžete svojim darom, ľubovoľným finančným príspevkom. Pre naše fungovanie má aj najmenšia podpora veľký význam.

Číslo účtu pre finančné dary je: IBAN SK91 0200 0000 0043 7373 6457
Do poznámky prosíme uviesť "dar".

Spoločne budeme naďalej silní!

Ďakujeme vám!

Pripravte si bránice! Napoludnie vysiela Veronika
Verejnoprávna RTVS, konkrétne slovenský rozhlas, si pripravil pre poslucháčov prekvapenie. Už sa nebudeme chytať od smiechu za bruchá iba v nedeľu pri humoristických reláciách. Humor nám ide naservírovať aj k sobotnému obedu. V diskusnej relácii... Čítať ďalej
25 | 11 | 2023 | Diana Zaťková/TASR

Ďakujeme, že nás čítate, že nás sledujete a ZDIEĽANÍM pomáhate alternatíve. Vážime si vašu podporu. Nájdete nás aj na sociálnej sieti Facebook a aj na Telegrame tu: https://t.me/hlavnydennik