Fico neskrýva pohoršenie: POKRYTECTVO MÉDIÍ HLAVNÉHO PRÚDU A OPOZIČNÝCH POLITIKOV!
17 | 11 | 2023 I Diana Zaťková

Kde ste boli vy, samozvaní ochrancovia demokracie, keď vaša ministerka spravodlivosti Kolíková zakazovala vstup vybraným médiám na jej tlačovky?!

Viac vo videu:

PRIESKUM: Ako by dopadli voľby v novembri? Matovičovcom by zostali len OČI PRE PLAČ
Uvedomili si obyvatelia osád svoju chybu? Skúste si predstaviť, že by sa teraz najbližší víkend znovu konali parlamentné voľby do NR SR. Išli by ste voliť? A ktorú stranu alebo hnutie by ste volili? Takéto otázky obsahoval prieskum agentúry AKO pre... Čítať ďalej
17 | 11 | 2023 | Diana Zaťková

Vážení naši čitatelia!

Už niekoľko rokov Vám prinášame informácie, ktoré "médiá hlavného" prúdu odmietajú zverejňovať. Robili tak ešte agresívnejšie pred voľbami a je malá nádej, že sa ich prístup k informovaniu v krátkom čase zmení. Preto sa domnievame, že naša úloha pri informovaní verejnosti je stále nezastupiteľná a chceme v nej pokračovať. 
Ďakujeme Vám za doterajšiu podporu, morálnu, aj finančnú. Budeme radi, keď nám budete pomáhať aj naďalej. Podporiť nás môžete svojim darom, ľubovoľným finančným príspevkom. Pre naše fungovanie má aj najmenšia podpora veľký význam.

Číslo účtu pre finančné dary je: IBAN SK91 0200 0000 0043 7373 6457
Do poznámky prosíme uviesť "dar".

Spoločne budeme naďalej silní!

Ďakujeme vám!

Ďakujeme, že nás čítate, že nás sledujete a ZDIEĽANÍM pomáhate alternatíve. Vážime si vašu podporu. Nájdete nás aj na sociálnej sieti Facebook a aj na Telegrame tu: https://t.me/hlavnydennik