Zoroslav Kollár VSTUPUJE DO RINGU! Pozdrav Borisovi Kollárovi (VIDEO)
26 | 09 | 2023 I Diana Zaťková

Boris Kollár dostal videopozdrav od svojho menovca Zoroslava. Nie je to však nič, čo by šéfa parlamentu potešilo. Zoroslav Kollár vstupuje do ringu a prijíma hodenú rukavicu. Vytiahol možné zneužitie SIS a plánuje zverejniť aj ďalšie informácie zo súkromia Borisa Kollára.

Diskreditácia Borisa Kollára? A načo? Veď to zvláda aj sám

Právnik Zoroslav Kollár oslovuje vo videu lídra Sme rodina Borisa Kollára. V úvode konštatuje, že predseda parlamentu má voči nemu obrovskú výhodu. Má na mysli prístup k médiám. Kým jeho meno bolo na tlačových konferenciách spomínané nespočetne krát, jeho samého oslovili novinári len tri krát. “Ak niečo zverejníš, je náročné sa proti tomu brániť,” hovorí Kollár po uštipačnom úvode. “Domnievam sa, že pravda a fakty sú rovnaké, či je týždeň alebo rok pred voľbami,” komentuje Kollár načasovanie svojho videa.

Boris Kollár obvinil Zoroslava Kollára z toho, že podnikateľ vedie proti predsedovi parlamentu antikampaň. “Najväčším nepriateľom teba aj tvojich politických ambícií si ty sám. Svojim životným štýlom si vyrábaš nepriateľov ako na bežiacom páse,” prihovára sa menovcovi Kollár. 

Poprel organizovanie nejakej antikampane, on len pomohol dvom ženám, ktorým predseda NR skomplikoval, či až zničil životy. Až opakované osočovanie a urážky Kollára priviedli k tomu, že sa musí brániť a proti Borisovi Kollárovi nejaké kroky podniknúť. A začína zostra. “Mám dosť času, nápadov i finančných prostriedkov, aby som dosiahol cieľ, ktorý si určím,” hovorí podnikateľ. Počas minulého týždňa získal dve informácie, ktoré chce poskytnúť verejnosti.

Bola SIS zneužitá?

Ako sám uviedol vo videu, B. Kollár klame, ak tvrdí, že Z. Kollár daroval auto značky Mercedes za 130-tisíc eur jeho bývalej partnerke Barbore Richterovej. Dodáva, že auto patrí spoločnosti, ktorá si ho len dočasne zapožičala.

„Zaujímavé je, že sa ťa do dnešného dňa nikto neopýtal, odkiaľ máš informáciu, že auto, ktoré spomínaš, nejako súvisí so mnou. Ty túto informáciu nemôžeš získať legálnym spôsobom. V uvedenej veci som podal trestné oznámenie a po niekoľkých mesiacoch sa dostavil výsledok. Mám relevantnú informáciu z prostredia polície, že lustrácia auta, ktoré používala Richterová bola urobená pracovníkom Slovenskej informačnej služby (SIS),“ tvrdí Z. Kollár a zároveň povedal, že SIS bola týmto spôsobom zneužitá.

Kollárovi sa nepáči atikampaň! Podáva trestné oznámenie
Predseda Národnej rady (NR) SR a hnutia Sme rodina Boris Kollár podal na Generálnej prokuratúre (GP) SR trestné oznámenie na organizovanú skupinu v súvislosti s vedením antikampane proti jeho osobe a hnutiu. Týmto deklaruje jeho vážne... Čítať ďalej
09 | 08 | 2023 | Ivan Mihale

Z. Kollár si myslí, že predseda parlamentu požiadal bývalého šéfa SIS Vladimíra Pčolinského, ktorý mal nariadiť riaditeľovi SIS, aby zistil, kto má uvedené auto prenajaté a pracovník urobil nezákonnú lustráciu. Právnik je zároveň presvedčený, že V. Pčolinský nikdy neprestal v SIS pôsobiť.

„Ja som slečne Ferusovej žiadne peniaze nesľúbil, ani nedal. Ale keď som si naštudoval všetky informácie, ktoré Ferusová zverejnila, tak som presvedčený, že zverejnila pravdu. Videl som ťa, ako opakovane chodíš na štátnej limuzíne k slečne Ferusovej ,odbúravať stres´ alebo inak povedané súložiť. Ja som tam totiž takmer rok býval poschodie nad ňou,“ povedal.

Znalecký posudok

Z. Kollár vo videu ďalej vyvrátil aj ďalšie vyjadrenie B. Kollára, ktorý začiatkom augusta tvrdil, že Z. Kollár dal Eme Ferusovej 40-tisíc eur na to, aby zverejnila nepravdivé informácie na adresu predsedu parlamentu.

Podľa Z. Kollára mal B. Kollár zverejniť nahrávku, v ktorej mala Ferusová povedať, že právnik Kollár jej mal ponúknuť 40-tisíc eur. Dodáva, že nahrávku dal preveriť.

„Objednal som si v Ústave súdneho inžinierstva v Žiline znalecký posudok. Pre krátkosť času zatiaľ urobili iba odborné stanovisko. Z toho vyplýva, že nahrávka je presne taká, ako tvoja diplomovka. Podvod a klamstvo,“ tvrdí Z. Kollár. Ústav podľa Z. Kollára skonštatoval, že nahrávka bola pravdepodobne zložená z viacerých iných nahrávok.

Ferusová PREHOVORILA: B. Kollár pre mňa posielal vládnu limuzínu (VIDEO)
Meno Emy Ferusovej nepoznal do pondelka, 4. septembra takmer nikto. Kým nenatočila emotívne video, v ktorom tromfla aj Barboru Richterovú. Jednak v emóciách, ale aj v doslova odpudivých informáciách o človeku, ktorý je štvrtý rok najvyšším ústavným... Čítať ďalej
07 | 09 | 2023 | Eka Balašková

Dôkazy v podobe komunikácie a printscreeny

Právnik Kollár ďalej plánuje zverejniť ďalšie informácie týkajúce sa súkromia Borisa Kollára. Z. Kollár tvrdí, že Richterová a Ferusová nie sú jediné ženy, na ktorých predseda parlamentu páchal fyzické násilie. Zároveň chce spomenúť „zaujímavé skúsenosti“ s bratmi Pčolinskými či exministrom práce Milanom Krajniakom (Sme rodina).

Boris Kollár podal na Generálnej prokuratúre trestné oznámenie na organizovanú skupinu, ktorej členom je napr. podnikateľ Zoroslav Kollár či Tomáš Rajecký. Tí mali podľa Kollárových slov šíriť viaceré dezinformácie o jeho osobe a hnutí. Ako ďalej uviedol predseda parlamentu na tlačovej besede začiatkom augusta, dezinformácie šírili cez Kollárovu bývalú priateľku Barboru Richterovú.

Generálnej prokuratúre predložil dôkazy v podobe komunikácie a printscreeny. „Dostali sme informácie a máme dôkazy, že táto organizovaná skupina ponúkla určitej osobe 40-tisíc eur za to, aby šírila nepravdivé informácie o moje osobe a našom hnutí. Skupine ide o zdiskreditovanie a manipuláciu parlamentných volieb tým, že budú ovplyvňovať verejnú mienku až do volieb, aby tak zvrátili ich výsledky,“ uviedol Kollár.

Diskreditácia Borisa Kollára? A načo? Veď to zvláda aj sám
Borisovi Kollárovi a jeho hnutiu Sme rodina kontinuálne padajú preferencie. To sa mu pred voľbami rozhodne nehodí do plánov, robí preto, čo môže. Najnovšie podal trestné oznámenie pre podozrenie na diskreditáciu jeho osoby. Marek Kurta z hnutia... Čítať ďalej
10 | 08 | 2023 | Eka Balaskova

Vážení naši čitatelia!

Dovoľujeme si osloviť vás s prosbou o pomoc. Už niekoľko rokov prinášame informácie, ktoré "médiá hlavného" prúdu odmietajú zverejňovať. Robia tak ešte agresívnejšie aj teraz pred voľbami. Priviedli nás, ako spoločnosť,  do ekonomického, aj morálneho úpadku. Naša budúcnosť a budúcnosť tých, čo pracujú a nepriživujú sa na štáte je ohrozená. Teraz stojíme pred voľbou, či dostanú možnosť pokračovať v tomto rozklade, alebo ich zastavíme.

V Hlavnom denníku  budeme naďalej prinášať informácie, ktoré vám úmyselne zatajujú. Budeme zverejňovať iné názory slobodných ľudí.
Môžete nám pomôcť. Podporiť nás svojim darom, ľubovoľným finančným príspevkom. Pre naše fungovanie má aj tá najmenšia podpora veľký význam.

Číslo účtu pre finančné dary je: IBAN SK91 0200 0000 0043 7373 6457
Do poznámky prosíme uviesť "dar".

Spoločne dokážeme byť silní!

Ďakujeme vám!

Ďakujeme, že nás čítate, že nás sledujete a ZDIEĽANÍM pomáhate alternatíve. Vážime si vašu podporu. Nájdete nás aj na sociálnej sieti Facebook a aj na Telegrame tu: https://t.me/hlavnydennik