Dr. Bukovský: Progresivizmus je nebezpečná ideológia
25 | 09 | 2023 I Gabriela Fedičová

Progresivizmus je machiavelistický svetonázor a nebezpečná ideológia, myslí si to MUDr. Igor Bukovský. Tvrdí, že to dokázala Zuzana Čaputová, ktorá tvrdila, že vystúpením zo strany Progresívne Slovensko bude prezidentkou VŠETKÝCH občanov Slovenska.

"Nebola. Podľa mňa ani zďaleka," myslí si Igor Bukovský a vysvetľuje prečo.

"Otvorene podporila štátnu cenzúru, významne prispela k politickému a mediálnemu nátlaku na celú spoločnosť a zradila tých, ktorí sa snažili tomu protiústavnému nátlaku odolať. Slobodných občanov SR ponechala bez odporu v rukách organizovaných skupín, ktoré riadili koronakrízu na Slovensku," píše Bukovský.

Dokazuje to podľa neho aj predseda strany Progresívne Slovensko Michal Šimečka, ktorý na svojich transparentoch hlása „Dosť bolo minulosti“, ale pritom sa odvoláva na (účelovo interpretovanú) minulosť svojho starého otca a otca a ktorý o budúcnosti (ako každý iný človek) nevie nič, ale osvedčeným komunistickým spôsobom sľubuje „dôstojnú budúcnosť pre všetkých“.

Nositeľ progresivizmu podľa Bukovského zväčša nedokáže prijať ani evidentné FAKTY, ak popierajú jeho NÁZOR, iný názor považuje za osobný útok a nepriateľstvo, bojí sa slušnej, otvorenej diskusie a patologicky preceňuje svoje postavenie a význam v spoločnosti.

Výzva pre políciu Slovenskej republiky! Konajte proti Matovičovi!
Finančník Jaroslav Haščák očakáva, že polícia začne trestné stíhanie pre korupciu, prípadne iné trestné činy, ktorých sa dopustila osoba, ktorá ponúkla lídrovi OĽANO a priatelia Igorovi Matovičovi komunikáciu v mobile šéfa SaS Richarda Sulíka, za... Čítať ďalej
24 | 09 | 2023 | Gabriela Fedičová/TASR

Vážení naši čitatelia!

Dovoľujeme si osloviť vás s prosbou o pomoc. Už niekoľko rokov prinášame informácie, ktoré "médiá hlavného" prúdu odmietajú zverejňovať. Robia tak ešte agresívnejšie aj teraz pred voľbami. Priviedli nás, ako spoločnosť,  do ekonomického, aj morálneho úpadku. Naša budúcnosť a budúcnosť tých, čo pracujú a nepriživujú sa na štáte je ohrozená. Teraz stojíme pred voľbou, či dostanú možnosť pokračovať v tomto rozklade, alebo ich zastavíme.

V Hlavnom denníku  budeme naďalej prinášať informácie, ktoré vám úmyselne zatajujú. Budeme zverejňovať iné názory slobodných ľudí.
Môžete nám pomôcť. Podporiť nás svojim darom, ľubovoľným finančným príspevkom. Pre naše fungovanie má aj tá najmenšia podpora veľký význam.

Číslo účtu pre finančné dary je: IBAN SK91 0200 0000 0043 7373 6457
Do poznámky prosíme uviesť "dar".

Spoločne dokážeme byť silní!

Ďakujeme vám!