Práve teraz v Prahe!
16 | 09 | 2023 I Kedy sa začneme konečne naplno inšpirovať?

Komentátor verejného diania Juraj Štubniak  zverejnil video  pod názvom "Práve teraz v Prahe!" Video trefne okomentoval slovami: "Kedy sa začneme konečne naplno inšpirovať?"

Iveta Rajčániová: Deti sa mi v škole hlásia mňaukaním a štekotom
Ak si dieťa myslí, že môže všetko, je to začiatok konca. <iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/Tt6Ol55UF80?si=J893ufR_-tU7fDwV" title="YouTube video player" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay;... Čítať ďalej
16 | 09 | 2023 | Ivan Mihale

Vážení naši čitatelia!

Dovoľujeme si osloviť vás s prosbou o pomoc. Už niekoľko rokov prinášame informácie, ktoré "médiá hlavného" prúdu odmietajú zverejňovať. Robia tak ešte agresívnejšie aj teraz pred voľbami. Priviedli nás, ako spoločnosť,  do ekonomického, aj morálneho úpadku. Naša budúcnosť a budúcnosť tých, čo pracujú a nepriživujú sa na štáte je ohrozená. Teraz stojíme pred voľbou, či dostanú možnosť pokračovať v tomto rozklade, alebo ich zastavíme.

V Hlavnom denníku  budeme naďalej prinášať informácie, ktoré vám úmyselne zatajujú. Budeme zverejňovať iné názory slobodných ľudí.
Môžete nám pomôcť. Podporiť nás svojim darom, ľubovoľným finančným príspevkom. Pre naše fungovanie má aj tá najmenšia podpora veľký význam.

Číslo účtu pre finančné dary je: IBAN SK91 0200 0000 0043 7373 6457
Do poznámky prosíme uviesť "dar".

Spoločne dokážeme byť silní!

Ďakujeme vám!

Ďakujeme, že nás čítate, že nás sledujete a ZDIEĽANÍM pomáhate alternatíve. Vážime si vašu podporu. Nájdete nás aj na sociálnej sieti Facebook a aj na Telegrame tu: https://t.me/hlavnydennik