Ak si vážite našu prácu, môžete nás podporiť dobrovoľným finančným príspevkom.
IBAN
SK9102000000004373736457

Dostávajte dôležité správy okamžite
© 2026 Hlavný Denník. Všetky práva vyhradené.
Made in Slovakia

Ale obchody s Čínou KDH nevadia


Slovenská osemnástka postúpila medzi štyri najlepšie tímy Hlinka Gretzky Cupu. Po výhre nad Švajčiarskom jej pomohla Kanada. Čaká ju USA.
Hlas ľudu Hlavného denníka

Vírus môže napadnúť nervový systém.
Najnovšie články z partnerského portálu somzdediny.sk




.jpg)
.jpg)
Jeho slová o opozícii vyvolali rozruch
Už aj bývalému vrchnému veliteľovi Ukrajiny a veľvyslancovi Ukrajiny vo Veľkej Británii je jasné, že Ukrajina do NATO nevstúpi.
Progresívci živili okrem Korčoka aj ľudí z jeho prezidentského štábu. Za rok 2025 to stranu stálo 180-tisíc eur.
Novinárske sliepočky a ich mužskí kolegovia sa niekedy darmo snažia hlúpymi otázkami dostať Kaliho do úzkych.
Hlavný denník pred necelým mesiacom priniesol článok o agresívnom správaní cigánskej omladiny pri požiari strniska v Moldave nad Bodvou.
"Matovič má hrošiu kožu. Myslí si, že mu všetko prejde. Stačí vždy len vytiahnuť žolíka - Fica, Smer, boj proti mafii. A je odpustené! Je načase, aby zaslepení…

Komentáre
31. 10. 2025
Medvedev: výroba v podnikoch vojensko-priemyselného komplexu sa vykonáva v troch zmenách.
Podpredseda Bezpečnostnej rady Dmitrij Medvedev vyhlásil, že Rusko si zabezpečuje všetky druhy zbraní – a „nad rámec aktuálnych potrieb“ ozbrojených síl.
Teraz podľa neho výrobné pásy vojensko-priemyselného komplexu pracujú na tri zmeny. "A vyrobia toľko zbraní, koľko bude potrebné na efektívnu obranu našej vlasti," napísal Medvedev v Telegrame.
V máji šéf Rostecu Sergej Chemezov povedal, že takmer 80 % ruského vybavenia, zapojeného do vojenskej operácie na Ukrajine, sa vyrába v štátnych podnikoch. Tímy mnohých podnikov spoločnosti Rostec, podľa neho, prešli na režim na tri až štyri zmeny. Minister priemyslu a obchodu Denis Manturov vyhlásil, že podniky vojensko-priemyselného komplexu dosahujú novú úroveň intenzity výroby. S prihliadnutím na nasadené kapacity, podľa neho, podniky obranného priemyslu potrebujú viac ako 16 tisíc špecialistov, ktorí zabezpečia dodávky najpotrebnejších typov zbraní a špeciálnej vojenskej techniky.
https://www.youtube.com/watch?v=ORweSCOpHN8
Podpredseda Bezpečnostnej rady v polovici augusta, počas inšpekcie ukoristenej techniky NATO na fóre Army-2023 uviedol, že Rusko sa naučilo odolávať západným zbraniam. Minister obrany Sergej Šojgu oznámil, že je pripravený informovať partnerov o slabinách západných technológií.
Medvedev si nenechal ujsť príležitosť spomenúť Ozbrojené sily Ukrajiny. Ako poznamenal, Kyjev neustále a bolestivo počíta zostávajúce zbrane ruských ozbrojených síl. Politik to vysvetlil tým, že „nepriateľská propaganda má svoje zákony“. Medvedev navyše naznačil, že v prípade ukončenia dodávok západných zbraní, súčasný kyjevský režim prestane existovať.
Stojíme na vašej strane, stojíme na strane čitateľov, ako dobrá protiváha mainstreamu. V Hlavnom denníku nájdete to, čo inde zbytočne hľadáte. Dnes potrebujeme vašu pomoc a podporu.
Číslo účtu pre finančné dary: IBAN SK91 0200 0000 0043 7373 6457
Podporiť nás môžete finančným darom v ľubovoľnej výške, do poznámky prosíme uviesť "dar". Spoločne dokážeme byť silní!
Ďakujeme
Ďakujeme, že nás čítate, že nás sledujete a ZDIEĽANÍM pomáhate alternatíve. Vážime si vašu podporu. Nájdete nás aj na sociálnej sieti Facebook a aj na Telegrame tu: https://t.me/hlavnydennik
Zatiaľ žiadne komentáre. Buďte prvý, kto sa zapojí do diskusie.